Microsoft Flight Simulator 2020 si kúpite aj na fyzických DVD nosičoch. Bude ich 10

Očakávaný Microsoft Flight Simulator 2020 sa začne predávať 18. augusta 2020, čo je nadšencom prepracovanej leteckej simulácie už dobre známe.

Očakávaný Microsoft Flight Simulator 2020 sa začne predávať už 18. augusta 2020. Nadšenci prepracovanej leteckej simulácie si však túto hru nebudú môcť zakúpiť len formou digitálnej distribúcie.

Vydavateľ hry si pripravil aj fyzickú kópiu, ktorá sa bude predávať rovno na desiatich obojstranných DVD diskoch. Na základe dohody s firmou Microsoft sa o distribúciu hry v Európe postará spoločnosť Aerosoft, informuje eurogamer.net.

V súčasnosti sa môže zdať kúpa fyzickej kópie hry zbytočná, no kto bude chcieť, bude mať možnosť. Objemné balenie s podrobným manuálom a kartičkou s kódom pre aktiváciu hry istotne poteší nejedného zberateľa hier.

Foto. eurogamer.eu

Na 10 DVD nosičoch sa nachádza približne 90 GB dát. Ide o celú hru vrátane všetkých textúr, modelov lietadiel a podobne. Sťahovaniu dát z internetu sa ale hráči úplne nevyhnú. Microsoft určite skôr či neskôr vydá nejakú aktualizáciu, ktorú si budú musieť hráči stiahnuť a nainštalovať online.

TIP REDAKCIE
EMA schválila vakcínu od Pfizeru pre maloletých vo veku od 5 do 11 rokov, podávať sa bude v 2 menších dávkach

Microsoft Flight Simulator 2020 sa bude v štandardnej edícii predávať za 69,99 €, uvádza eurogamer.net. Prémiová edícia, obsahujúca prístup k ďalším lietadlám a letiskám, bude stáť neskromných 129,99 €.

Na záver ešte pripájame systémové požiadavky, ktoré by ste mali pred prípadnou kúpou hry určite poznať.

Microsoft Flight Simulator
Zdroj: flightsimulator.com

Total
28
Zdieľaní
Total
28
Zdieľať