Výroba radu iPhone 12 má začať už v júli. Predstavený však môže byť neskôr ako v septembri

Do štádia produkcie majú vstúpiť všetky očakávané modely.

0
Nový koncept iPhone 12
Nový koncept iPhone 12 (ZDROJ Ts Designer)

Spoločnosť Apple má na konci tohto mesiaca dokončiť druhú fázu finálnych príprav predchádzajúcich začiatku výroby série iPhone 12. Očakávané smartfóny by tak do štádia masovej produkcie mohli vstúpiť už v júli, informuje server MacRumors na základe správy od publikácie DigiTimes.

V jednom z našich nedávnych článkov sme vás informovali, že v júli majú do produkcie vstúpiť len dva z očakávaných modelov, a to 6,1-palcový iPhone 12 Max a 6,1-palcový iPhone 12 Pro. Dôvodom, prečo sa ich výroba mala začať skôr ako výroba ostatných variantov, boli dotykové moduly. V prípade dvoch menovaných zariadení sa totiž spoločnosť mala spoliehať na rozdielne zásobovacie reťazce.

Najnovšie zistenia však naznačujú, že budúci mesiac do štádia výroby vstúpia úplne všetky očakávané modely. Nie je však isté, či debutujú súčasne.

Zatiaľ to vyzerá, že Apple nám svoje nové smartfóny ukáže už počas septembra. Existuje však pravdepodobnosť, že sa kvôli situácii spojenej s koronavírusom predstavenie radu mierne oneskorí. Tejto téme sme sa viac venovali v samostatnom článku.

Apple nám má tento rok priniesť ešte štyri nové smartfóny, a to 5,4-palcový iPhone 12, 6,1-palcový iPhone Max, 6,1-palcový iPhone 12 Pro a 6,7-palcový iPhone 12 Pro Max. Nižšie vám ponúkame prehľad očakávaných špecifikácií všetkých uvedených modelov.

via MacRumors