OnePlus Nord vraj bude prvým smartfónom od OnePlus s dvoma selfie fotoaparátmi

Podľa čerstvého úniku informácií má byť OnePlus Nord prvým zariadením z dielne OnePlus, ktoré ponúkne dva selfie snímače.

Pred pár dňami sme vás informovali, že spoločnosť OnePlus nám tento rok ponúkne ešte jeden smartfón, a to cenovo dostupnejší OnePlus Nord. Aktuálne sa vďaka Android Authority o pripravovanom kúsku dozvedáme ďalšie zaujímavé informácie.

Tie sa týkajú prednej strany, konkrétne selfie fotoaparátov. Áno, množné číslo, keďže podľa čerstvého úniku informácií, o ktoré sa s nami podelil server Android Central, má byť OnePlus Nord prvým zariadením z dielne OnePlus, ktoré ponúkne dva selfie snímače.

Konkrétne má ísť kombináciu 32 Mpx hlavného a 8 Mpx širokouhlého senzora. A keďže smartfón poputuje do strednej triedy, nepochybne bude vďaka tomu výrazne vystupovať z radu.

Je zaujímavé, že prvým smartfónom spoločnosti s dvoma selfie fotoaparátmi bude lacnejší smartfón a nie vlajková loď, akou je napriklad OnePlus 8 Pro. Rozhodne sa ale nesťažujeme, keďže širokouhlý objektív na prednej strane je jednoducho skvelý a rozhodne preň užívatelia nájdu mnoho využití.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Slovenská pošta ruší obľúbenú službu! Toto všetko sa zmení

Ostatné má smartfón byť smartfón vybavený AMOLED displejom s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, čipsetom Snapdragon 765G, 6 GB RAM a štyrmi zadnými fotoaparátmi na čele so 64 Mpx hlavným snímačom.

Na záver však musíme ešte raz podotknúť, že zatiaľ ide len o únik, preto uvedené informácie nemusia odrážať skutočnosť.

Finálnych odpovedí na všetky otázky sa však dočkáme už budúci mesiac, kedy by sa malo konať oficiálne predstavenie.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať