Motorola Edge+ má problémy s displejom. Nepomáha ani aktualizácia softvéru

Po dlhšom užívaní smartfónu na okrajoch displeja vznikajú fialové škvrny. Tie síce onedlho zmiznú, no po opätovnom dlhšom používaní sa znovu objavia.

Spoločnosť Motorola pred približne dvoma mesiacmi predstavila svoju čerstvú vlajkovú loď, Motorola Edge+. Smartfón si od svojho debutu získal mnoho priaznivcov, no v poslednom období sa stretáva skôr s kritikou, a to kvôli jeho chybnému displeju.

Ako píše server Android Authority, mnohí si po dlhšom používaní smartfónu všimli, že na okrajoch displeja vznikajú tmavé škvrny. Tie síce onedlho zmiznú, no po opätovnom dlhšom užívaní zariadenia sa znovu objavia.

Zlou správou je, že v mnohých prípadoch sa tento problém s postupom času len zhoršoval, a tak počet škvŕn na displeji narastal. Používatelia sa okrem škvŕn sťažovali aj na neprirodzený zelený odtieň.

Problémy s displejom vlajkovej lode Motorola Edge+ (via Android Authority)

Na sťažnosti reagoval administrátor oficiálneho fóra spoločnosti. Jeho slová naznačovali, že riešením problémov s displejom mala byť jednoduchá aktualizácia softvéru. Pobúreným užívateľom taktiež odporučil, aby hneď nebežali do obchodov vymeniť svoj Edge+ za druhý, keďže aj ten by mohol trpieť uvedenými problémami.

TIP REDAKCIE
TikTok plánuje veľkú zmenu: Pripravte si peňaženky, už to nebude zadarmo!

Ohlasy na riešenie boli pozitívne, no len na chvíľu. Viacerí užívatelia totiž potvrdili, že po aktualizácii sa problém zdal byť vyriešený, no neskôr sa škvrny opäť vrátili.

Administrátor fóra teda nemal veľmi na výber a všetkým užívateľom, ktorých Edge+ bol aj po aktualizácii softvéru “poškodený”, odporučil výmenu zariadenia u operátora.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať