Legendárna klasika sa vracia: Crash Bandicoot 4: It’s About Time vychádza 2. októbra

Po vyše 20 rokoch sme sa konečne dočkali. Sony nám už čoskoro prinesie pokračovanie legendárneho Crash Bandicoot: Warped, ktorý debutoval ešte v roku 1998.

Po vyše 20 rokoch sme sa konečne dočkali. Sony nám už čoskoro prinesie pokračovanie legendárneho Crash Bandicoot: Warped, ktorý debutoval ešte v roku 1998. Známe bude ako Crash Bandicoot 4: It’s About Time, píše server The Verge.

Hra priamo nadväzuje na dej pôvodnej trilógie, v ktorej sa nám podarilo poraziť zlo v podobe Dr. Nea Cortexa, Uka Uka a Dr. N Tropyho. Zlovestnému triu sa však podarilo vrátiť sa späť na scénu a spôsobovať chaos, ktorý my, hráči, musíme zastaviť.

Titul má celým svojím prevedením pripomínať staré dobré časy. Dočkáme sa však aj nových prvkov, ako je napríklad behanie po stene či hojdanie sa na lane. Novinkou budú aj kvantové masky, ktoré ponúknu možnosť behania po strope alebo spomalenia času.

Hlavým vývojárom Crash Bandicoot 4: It’s About Time je štúdio Toys for Bob, ktoré stojí aj za remasterom trilógie z roku 2017.

TIP REDAKCIE
Elon Musk sa zbavuje svojho majetku, luxusnú vilu predáva so zľavou

Už 2. októbra

Na túto šťavnatú novinku už nebudeme čakať pridlho. Crash Bandicoot sa na naše obrazovky vráti už 2. októbra tohto roku, pričom zahrať si ho budeme môcť na Xbox One, PlayStation 4 a dokonca aj PC. Cena bola nastavená na 59,99 dolárov.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať