Zoznamka Badoo alebo počasie Windy. Huawei AppGallery rastie do krásy

Obchod AppGallery, ktorý je hlavným zdrojom aplikácií a hier pre nové AG smartfóny od Huawei, je zase bohatší o pár nových aplikácií.

Obchod AppGallery, ktorý je hlavným zdrojom aplikácií a hier pre nové AG smartfóny od Huawei, je zase bohatší o pár nových aplikácií.

Huawei neustále rozvíja spoluprácu s poprednými svetovými vývojármi. Aktuálny celkový počet aplikácií, ktoré v obchode AppGallery nájdete, už presiahol 60 000 a každý týždeň pribúdajú tisícky ďalších.

Platformu od Huawei využíva viac ako 420 miliónov aktívnych používateľov mesačne vo viac ako 170 krajinách a regiónoch sveta. Najnovšie si môžete z AppGallery stiahnuť populárnu zoznamku, novú aplikáciu počasia alebo aplikáciu platformy Joom.

Windy.com je aplikácia zameraná na interaktívne predpovede počasia. Jej monitorovacie algoritmy umožňujú sledovať rôzne parametre a podmienky, ako napríklad vietor, dážď či teplotu. Je rýchla, intuitívna, podrobná a považovaná za jednu z najpresnejších, vďaka čomu jej dôverujú nielen profesionálni piloti, parašutisti, surferi či meteorológovia, ale dokonca aj armády a záchranné tímy.

Zoznamka Badoo s takmer 500 miliónmi užívateľmi v 190 krajinách a 51 jazykoch je najnovšie k dispozícii už aj v obchode AppGallery. Táto populárna aplikácia umožňuje chatovať, organizovať videohovory a stretávať sa s novými ľuďmi. Rýchlejšiemu a kvalitnejšiemu vyhľadávaniu vhodných známostí napomáha systém výberu založený na pravdivosti odpovedí.

TIP REDAKCIE
Nemci budú do konca zimy očkovaní, prekonaní alebo mŕtvi, prehlásil miestny minister zdravotníctva

Badoo je k dispozícii ako rýchla aplikácia (Quick App). Táto funkcia je vyvinutá priamo pre AppGallery a umožňuje používať aplikácie bez inštalácie. Hlavnou výhodou rýchlych aplikácií je nielen oveľa menšia náročnosť na pamäť, ale prispievajú tiež k plynulejšiemu výkonu smartfónu pri veľkom zaťažení.

Pre fanúšikov online nakupovania ponúka AppGallery prístup na Joom – online platformu známu prevažne cenovo dostupnými výrobkami. Nechýba doprava zadarmo do vybraných svetových regiónov či zákaznícka podpora.

AppGallery

Na Joom sa navyše môžete spoľahnúť na recenzie a hodnotenia, ktoré zadávajú iba skutoční overení zákazníci. Aplikácia sa môže celosvetovo pochváliť viac ako 250 miliónmi inštalácií a každý mesiac ju aktívne využíva 25 miliónov zákazníkov.

Total
30
Zdieľaní
Total
30
Zdieľať