Asus ROG Phone 3 pózuje na prvej živej fotografii. Zrejme však nejde o štandardný model

Informátor Digital Chat Station zverejnil živú fotografiu údajného ROG Phone 3. Na snímke sa nám však pripravované zariadenie ukazuje len zo zadnej strany.

Spoločnosť Asus poctivo pracuje na tohtoročnom rozšírení svojej obľúbenej série herných smartfónov. Asus ROG Phone 3 sme nedávno mali možnosť vidieť na prvých renderoch, ktoré boli doprevádzané prehľadom základných špecifikácií. Teraz smartfón pózuje na prvej živej fotografii.

Ako píše server Android Authority, informátor známy ako Digital Chat Station na sieti Weibo zverejnil živú fotografiu údajného ROG Phone 3. Na snímke sa nám však pripravované zariadenie ukazuje len zo zadnej strany. Všimnúť si môžeme loga výrobcu a tmavého panelu s fotoaparátmi. Konkrétne má byť reč o 64 Mpx hlavnom a 13 Mpx sekundárnom (pravdepodobne širokouhlom) snímači. Proporcie tretieho senzora zatiaľ nie sú známe.

Asus ROG Phone 3 – Zdroj: Digital Chat Station (Weibo)/Android Authority

Zrejme ide o špeciálnu edíciu

V spodnej časti zadnej strany si taktiež môžeme všimnúť loga štúdia Tencent Games, čo môže znamenať, že sa pozeráme na špeciálnu edíciu chystaného smartfónu. V prípade minuloročného ROG Phone bola “Tencent Games” verzia oproti štandardnému modelu výrazne lacnejšia, avšak bola určená výhradne pre čínsky trh. Je teda pravdepodobné, že sa rovnaký scenár zopakuje aj tento rok, a teda že lacnejšia verzia ROG Phone 3 neopustí územie Číny.

Štandardná verzia by mala ponúknuť identický dizajn, teda až na logo zmieneného štúdia.

Čo sa týka špecifikácií, ROG Phone 3 má ponúknuť 6,59-palcový FHD+ AMOLED displej s rozlíšením 2 340 x 1 080 pixelov a obnovovacou frekvenciou 120 Hz, čipset Snapdragon 865, 8/12/16 GB RAM, 128/256/512 GB úložiska a 5 800 mAh batériu.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať