spotify

Do knižnice v Spotify si po novom môžete uložiť neobmedzený počet skladieb

V hudobnej služby Spotify sa nachádza viac ako 50 miliónov skladieb, z ktorých si však mohli zákazníci uložiť do svojej knižnice len 10 000 singlov.

V hudobnej služby Spotify sa nachádza viac ako 50 miliónov skladieb, z ktorých si však mohli zákazníci uložiť do svojej knižnice len 10 000 singlov.

Tento limit platil až do týchto chvíľ aj pre zákazníkov, ktorí si za službu platia. Tí od roku 2014 tvorcov žiadajú, aby toto obmedzenie uvoľnili. K výzve sa postupne pripojilo viac ako 12 000 členov. Aj keď to trvalo dlho, svoje docielili.

Do knižnice hudobnej služby Spotify si môžu zákazníci po novom uložiť neobmedzený počet skladieb a albumov, čo istotne poteší každého náruživého poslucháča a milovníka hudby. Ako to už ale býva, isté obmedzenia stále existujú.

spotify
Foto: elpais.com

10-tisícový limit zostáva v platnosti pre skladby, ktoré si chcú používatelia stiahnuť priamo do zariadenia pre počúvanie offline. Učiniť sa tak dá pre maximálne 5 rôznych zariadení. To isté platí aj pre zoznamy skladieb, v ktorých sa stále môže nachádzať v úvodzovkách len 10 000 skladieb.

TIP REDAKCIE
Huawei Watch GT 3 prichádzajú na Slovensko: Takéto sú veľkosti, ceny a bonus navyše

Zrušenie obmedzenia je určite vítané, no väčšiny zákazníkov sa aj tak nedotkne. Potrebu uložiť si viac ako 10 000 skladieb má len asi 1 percento zo všetkých používateľov služby. Ak zoberieme do úvahy, že službu každý mesiac aktívne využíva približne 250 miliónov ľudí, zrušené obmedzenie sa tým pádom dotkne asi 2,5 milióna používateľov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať