V smart televízoroch Samsung už nájdete aj službu Apple Music

Po Apple TV prichádza aj hudba.

0
apple music

Hudobnú službu Apple Music, ktorá je priamym konkurentom pre Spotify, si po novom môžete vychutnať aj na svojom inteligentnom televízore. Teda, pokiaľ nesie logo Samsung.

Apple Music má v talóne 60 miliónov skladieb, rádiá, playlisty zostavené odborníkmi, videoklipy a rôzny exkluzívny obsah. Smart televízory Samsung sú prvou televíznou značkou na svete, ktorá túto službu integrovala do svojej ponuky.

Aplikácia sa nachádza v obchode Smart TV App Store tých televízorov, ktoré boli vyrobené medzi rokmi 2018 až 2020. Prihlásenie do služby prebieha cez Apple ID, poprípade si môže zákazník službu zaregistrovať priamo cez televízor.

S osobným, rodinným alebo študentským predplatným je možné Apple Music používať po dobu troch mesiacov úplne bezplatne. Music nie je jedinou službou od Apple, ktorá je v televízoroch Samsung dostupná.

V minulom roku Samsung sprístupnil vo svojich televízoroch aj službu Apple TV.

„(…) Naše partnerstvo so spoločnosťou Apple funguje výborne, vďaka nemu dokážeme zákazníkom sprostredkovať netušené možnosti zábavy – stačí zapnúť smart televízor,“ uviedol na margo novinky Salek Brodsky, viceprezident pre strategické partnerstvá a obchodný rozvoj spoločnosti Samsung Electronics.