Moto G8 Power Lite

Motorola One Fusion+ má doraziť počas Q2. Ponúkne 12 Mpx foťák, 6 GB RAM a Snapdragon 675

Podľa všetkého bude Motorola One Fusion+ vybavený čipsetom Snapdragon 675, ktorý bude spolupracovať s 4/6 GB RAM. Ponúkne taktiež aj 64/128 GB úložisko.

Spoločnosť Motorola má na konci Q2 predstaviť svoje dva nové smartfóny, Motorola One Fusion a Motorola One Fusion+. Na základe špecifikácií môžeme novinky zaradiť do strednej triedy.

Ako píše server GSMArena, so smartfónmi nás oboznámil známy informátor Evan Blass. Nepodelil sa však o žiadne bližšie detaily.

Snapdragon 675, 6 GB RAM a 128 GB úložisko

O špecifikáciách jedného z prichádzajúcich kúskov informuje web 91Mobiles. Podľa všetkého bude Motorola One Fusion+ vybavený čipsetom Snapdragon 675, ktorý bude spolupracovať s 4/6 GB RAM. Ponúkne taktiež aj 64/128 GB úložisko a dostupný bude v prevedeniach Light Blue a Light Brown.

12 Mpx hlavný fotoaparát

Zatiaľ nepoznáme presný počet fotoaparátov, ktoré poputujú na zadnú stranu očakávaného smartfónu, no očakáva sa, že na čele bude stáť 12 Mpx snímač.

Zdroj ďalej uvádza, že Motorola One Fusion+ bude disponovať podporou pre Dual SIM, no s NFC vraj rátať nemáme.

Novinka má najskôr debutovať na území Spojených štátov amerických a Indie. Či sa neskôr dopracuje aj na ostatné trhy zatiaľ nevieme.

Motorola One Fusion+ je stále jednou veľkou záhadou. Očakávame, že sa dodatočných informácií dočkáme v priebehu nasledujúcich dní či týždňov.

Total
1
Zdieľaní