Hľadáte kvalitnú hru na zabitie nudy? Assassin’s Creed 2 si môžete oddnes zahrať úplne zadarmo

Užívatelia môžu po novom využť aj lákavé zľavy na dve novšie rozšírenia, a to Assassin’s Creed Brotherhood či Assassin’s Creed Revelations.

Ak sa doma nudíte a hľadáte kvalitnú PC hru, ktorou by ste si aspoň trochu skrátili čakanie na koniec aktuálnej situácie spojenej s pandémiou koronavírusu, máme pre vás skvelú novinku.

Ako informuje server Polygon, na Uplay je od dnešného dňa dostupný legendárny titul Assassin’s Creed 2 úplne zadarmo. Akcia trvá celý týždeň.

Zdroj ďalej uvádza, že užívatelia môžu po novom využiť aj lákavé zľavy na dve novšie rozšírenia, a to Assassin’s Creed Brotherhood či Assassin’s Creed Revelations.

Jedna z najlepších hier zo série

Titul Assassin’s Creed 2 debutoval pred takmer 11 rokmi. Hneď po vydaní sa stretával s veľmi pozitívnym ohlasom, keďže oproti pôvodnému Assassin’s Creed ponúkal oveľa záživnejší príbeh, lepšie spracované postavy a predovšetkým menej repetitívnosti.

Hra je ešte dnes považovaná za jedno z najlepších rozšírení celej série. A každý si ju má možnosť stiahnuť a zahrať úplne zadarmo. Ako sme už spomenuli vyššie, akcia začína už dnes.

TIP REDAKCIE
Instagram začal testovať predplatné: Otvorí cestu k exkluzívnemu obsahu

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať