Pracujete z domu? Windows 10 Pro je aktuálne za 8,67 €, Office za 19,79 €!

Pracujete z domu alebo len trávite čas, ako sa len dá? Vybavte svoj notebook alebo počítač najnovším Windows 10 alebo Office 2019!

So šíriacou sa nákazou novým koronavírusom sme si museli zvyknúť na nový spôsob života v izolácií. Spoločnosti po celom svete ako Google, Facebook, Apple, Microsoft či Twitter svojim zamestnancom nariadili, aby začali pracovať z domu. Podobné rozhodnutia spravili aj mnohé slovenské a české firmy.

Výsledkom je kultúra tzv. home office, teda práce z domu, ktorú si teraz majú možnosť vyskúšať tisíce ľudí. Mnohí však na takýto štýl nie sú pripravení. Doma nemajú schopný notebook alebo počítač a aj keď ho majú, chýbajú im tam moderné programy alebo dokonca operačný systém. Najdôležitejším prvkom pri práci z domu je v mnohých prípadoch balíček Microsoft Office. Uvedomujú si to aj predajcovia, ktorí okamžite znížili cenu za jednotlivé balíčky.

Microsoft Office 2016 a 2019 za rekordne nízke ceny

Office 2019 je najnovším vydaním kancelárskeho balíčka od Microsoftu. Ponúka všetko to, na čo ste zvyknutí a ešte niekoľko veľmi užitočných funkcií navyše. Okrem toho, pri Office 2019 nemusíte platiť mesačné predplatné ako pri Office 365.

Jedným z predajcov, ktorí ponúkajú licencie je overený obchod Keysworlds.com. Ten Office 2019 do ponuky zaradil so zľavami, aké sa tak často nevidia. Balíček predáva za 58,99 €, no to nie je všetko. Pre čitateľov TECHBYTE si pripravili ďalšiu 50 % zľavu. Po zadaní kupónu Emkeys50 sa cena zníži na 29,49 €, čo vôbec nie je zlé.

Je však nutné poznamenať, že Office 2019 je kompatibilný len s Windows 10, takže ak ho nemáte, treba ho nainštalovať. Dobrou správou je, že kupón Emkeys50 platí aj pre licenciu na Windows 10. Kúpiť si dokonca môžete aj zvýhodnené balíčky s Office 2019 a Windows 10 Pro alebo Office 2019 a Windows 10 Home.

Nezabudlo sa ani na tých, ktorí nepotrebujú všetky nové funkcie v Office 2019. Pre takéto prípady je pripravený Office 2016 za nižšiu cenu. Kúpiť si ho môžete za 19,79 €. Stačí zadať kupón Em16keys40.

Windows 10 už za 8,67 €

Ak si chcete preinštalovať počítač alebo notebook a potrebujete Windows 10, využiť môžete perfektnú ponuku na Windows 10. Momentálne stojí len 8,67 €. K takto nízkej cene sa opäť dostanete pomocou kupónu, ktorý ju zníži. Pri objednávke nezabudnite zadať Emkeys38, ktorý automaticky aplikuje 38 % zľavu.

Výrazná zľava (50 % na Office) platí len do konca marca. 38 % zľava na Windows 10 má dlhšiu platnosť.

Rýchlosť, cena a 100 % hodnotenie

Keysworlds je overený obchodník, ktorý sa špecializuje na predaje CD kľúčov a licencií pre rôzny softvér. Po zaplatení vám bude licencie doručená na vami zadaný e-mailový účet do niekoľkých minút.

V prípade, že by ste počas objednávania alebo po zadaní objednávky narazili na problém, neváhajte kontaktovať podporu obchodu na emailovej adrese service@keysworlds.com, ktorá vám rada pomôže. K dispozícii je 24/7.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať