orange TV

FilmBox Premium a detské kanály zadarmo pre všetkých zákazníkov Orange TV

Telekomunikačný operátor SWAN sa pred dvoma dňami rozhodol, že do svojej ponuky bezplatne zaradí televízne kanály pre deti. Podobné kroky podniká aj Orange,

Telekomunikačný operátor SWAN sa pred dvoma dňami rozhodol, že do svojej ponuky bezplatne zaradí televízne kanály pre deti. Operátora k tomu motivoval rastúci počet zatvorených škôl po celom Slovensku.

Na aktuálne dianie na Slovensku v súvislosti s vyhlásením mimoriadneho stavu reaguje aj operátor Orange. Rovnako sprístupňuje pre všetkých zákazníkov služby Orange TV bezplatne všetky balíčky detských TV staníc (do 31. marca 2020) a pridal k nim aj stanice z prémiového Balíka FilmBox Premium (do 30. apríla 2020).

Mnohí zákazníci zostávajú v týchto dňoch doma z dôvodu obáv o svoje zdravie a tiež deti, ktorým zatvorili škôlky či školy po celom Slovensku. Preto sa Orange rozhodol všetkým svojim zákazníkom aspoň čiastočne spríjemniť prípadnú domácu karanténu, vysvetľuje operátor v tlačovej správe.

Programy môžu využívať všetci zákazníci automaticky a bezplatne

Uvedené programové balíky budú sprístupnené všetkým zákazníkom automaticky, ponuka neplatí len pre tých, ktorí využívajú služby Biznis TV.

Pre zákazníkov, ktorí majú Orange TV cez optiku, operátor bezplatne sprístupňuje aj stanice Minimax, LaLa TV HD, KI:KA (Kinderkanal)FilmBox. V prípade, že zákazníci využívajú Orange TV cez satelit alebo internet, majú oddnes sprístupnené aj stanice Minimax, LaLa TV a FilmBox.

TIP REDAKCIE
Podľa Apple má Android 47-násobne vyššie riziko kontaktu s malvérom. Pripisuje to sideloadingu

Všetky tieto stanice boli dostupné pre zákazníkov od programu Home Optimal TV, po novom ich Orange sprístupňuje aj pre zákazníkov s programom Home Basic TV. Orange tak pridáva pre svojich zákazníkov bez ďalších poplatkov dokopy až 26 televíznych staníc (v prípade Orange TV cez internet až 13 staníc).

Sprístupnenie TV obsahu pre zákazníkov operátora Orange je len jedna z aktivít, ktorou Orange svojim zákazníkom plánuje uľahčiť a spríjemniť tieto dni a využívanie jeho služieb. Ďalšie aktivity predstaví čoskoro.

Online, aplikácia Môj Orange

Orange rovnako všetkým zákazníkom odporúča, aby minimalizovali návštevy na predajných miestach. Všetky požiadavky vrátane nákupu produktov a služieb, či získanie informácií o spotrebe, faktúrach aj ich platbách môžu uskutočniť aj online, či už prostredníctvom stránky orange.sk alebo aplikácie Môj Orange.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať