oneplus 8

Nové vlajkové lode od OnePlus by mali byť konečne odolné voči vode

Z produkcie spoločnosti OnePlus nás najbližšie čakajú nové vlajkové smartfóny OnePlus 8 a 8 Pro, ktoré by mohli byť predstavené niekedy v apríli alebo v máji.

Z produkcie spoločnosti OnePlus nás najbližšie čakajú nové vlajkové smartfóny OnePlus 8 a 8 Pro, ktoré by mohli byť predstavené niekedy v apríli alebo v máji.

OnePlus 8 a 8 Pro budú mať vylepšené fotoaparáty, najnovšiu verziu operačného systému Android a ďalšie funkcie vyplývajúce z tandemu obvyklých medziročných inovácií. Veľa podrobností známych nie je.

Objavila sa ale jedna zaujímavá. Informátor Max J. zverejnil na sociálnej sieti Twitter obrázok, ktorý celkom dobre naznačuje, čo nás asi čaká. Zdá sa, že OnePlus konečne vyrobí smartfóny, ktoré odolajú vode (a prachu) v rámci normy IP.

Krytie IP, často takmer najvyššie IP68, dnes ponúka množstvo smartfónov aj z nižších cenových hladín. Ide o pomerne rozšírený štandard, ktorému sa v OnePlus doteraz vyhýbali. Dôvodom boli náklady, ktoré by sa inak museli pretaviť do konečnej maloobchodnej ceny.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Zomrel herec James Michael Tyler († 59). V seriáli Priatelia hral Gunthera

Smartfóny od OnePlus už dávno nie sú cenovo dostupné. Ich cena je však stále prijateľná, minimálne v porovnaní so zariadeniami prémiovejších výrobcov. Pokiaľ budú vlajkové lode OnePlus 8 skutočne odolné voči vode a prachu, určite zozbierajú body k dobru.

OnePlus 8 Pro
Takto by mal vyzerať OnePlus 8 Pro. Render vytvoril @OnLeaks

Dážď, obliatie čajom/kávou, prašné prostredie… Existuje veľa príležitostí, v rámci ktorých sa môže mobilná elektronika neočakávane poškodiť. Aspoň čiastočná odolnosť voči vode a prachu by už mala byť samozrejmosťou.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať