miui 12

Xiaomi potvrdil nový MIUI 12. Príde tento rok

MIUI 12 je na ceste k nám. Známych detailov je však veľmi málo. Zatiaľ vieme v podstate len to, že dorazí neskôr tohto roku.

Spoločnosť Xiaomi minulý rok predstavila MIUI 11, nové rozšírenie pre vlastné používateľské rozhranie. Aktuálne sa ale dozvedáme, že čínsky výrobca neotáľa a oznamuje blížiaci sa debut nadchádzajúcej verzie, teda MIUI 12. Koniec koncov, robí to tak na začiatku každého roka, píše Gizmochina.

MIUI 12 je na ceste k nám. Známych detailov je však veľmi málo. Zatiaľ vieme, že dorazí neskôr tohto roku, teda nepoznáme ani len konkrétny mesiac.

Na druhej strane, zrejme je skutočne príliš skoro na prezentáciu všetkého, čo nové používateľské rozhranie ponúkne. To však neznamená, že by sme sa aspoň s niektorými detailmi nemohli oboznámiť už v priebehu nasledujúcich týždňov.

Spoločnosť Xiaomi vydala svoju prvú verziu rozhrania MIUI ešte v roku 2010. To znamená, že ho už 10 rokov pravidelne vylepšuje a udržiava. MIUI 12 teda môžeme považovať ako oslavu prvých guľatín, čo mnohých nabáda k domnienke, že do zariadení prinesie niečo doposiaľ nevídané. To sú však len dohady. Všetko je, ako inak, na rozhodnutí Xiaomi.

Našťastie sme neostali úplne naprázdno. V súvislosti s MIUI 12 sa totiž hovorí o podpore tmavého režimu naprieč kompletne celým systémom. Informácia pochádza od jedného z vývojárov.

Ako sme už spomenuli vyššie, na dodatočné novinky ohľadom nového rozhrania si budeme musieť počkať. Dúfajme, že to čakanie nebude trvať pridlho.

Total
5
Zdieľaní