UFO nemusí reprezentovať len mimozemskú civilizáciu. Podľa amerického profesora sú to ľudia z budúcnosti

Pod pojmom UFO si drvivá väčšina z nás predstaví plochý lietajúci disk, ktorý sa na pár sekúnd záhadne zjaví a rovnakým spôsobom aj zmizne.

Pod pojmom UFO si drvivá väčšina z nás predstaví plochý lietajúci disk, ktorý sa na pár sekúnd záhadne zjaví a rovnakým spôsobom aj zmizne. Profesor z univerzity v americkom štáte Montana má však trochu iný názor. Tému spracoval server Futurism.

Podľa Michalea Mastersa za týmito úkazmi nestoja žiadni mimozemšťania, ale ľudia. “Vieme, že sme tu. Vieme, že ľudia existujú. Vieme, že naša planéta si prešla dlhým procesom evolúcie. A vieme, že naša technológia bude v budúcnosti ešte viac pokročilá,” povedal Michael pre publikáciu Space. “Myslím si, že najjednoduchším vysvetlením je, že sme to my.”

Profesor sa túto teóriu snaží obhájiť svojimi znalosťami v oblasti antropológie, o čom sa môžeme dočítať v jeho novej knihe. Ak budú chcieť vedci z budúcnosti vidieť, ako kedysi vyzeralo ľudstvo, nebudú to skúmať z kopy kostí, historických artefaktov či budov, ale prídu sa pozrieť na vlastné oči.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Slovák kvôli tejto SMS prišiel o 400 €. POZOR na toto číslo!
Zdroj: Peter-Lomas (via Pixabay)

“Pravdepodobne ide o budúcich antropológov, historikov a jazykovedcov, ktorí sa vracajú späť, aby získali potrebné informácie. My to tak spraviť nemôžeme, lebo zatiaľ nemáme prístup k takým technológiám,” pokračuje Michael.

Pri vedcoch to však nekončí. Michael ďalej uvádza, že pohľad do minulosti bude v budúcnosti obrovskou a populárnou turistickou atrakciou. Podľa neho teda to, čo my označujeme ako UFO, môžu byť aj turisti z budúcnosti.

Aký je váš názor na túto tému? Reprezentuje podľa vás UFO mimozemské alebo ide naozaj len o ľudstvo budúcnosti?

Total
22
Zdieľaní
Total
22
Zdieľať