sluchadla

Slúchadlá Samsung Galaxy Buds+ nebudú vybavené aktívnym potláčaním hluku

Spolu s vlajkovými zariadeniami Galaxy S20 by mal Samsung 11. februára predstaviť aj novú verziu bezdrôtových slúchadiel do uší Galaxy Buds+.

Spolu s vlajkovými zariadeniami Galaxy S20 by mal Samsung 11. februára predstaviť aj novú verziu bezdrôtových slúchadiel do uší Galaxy Buds+.

Samsung Galaxy Buds+ budú reprezentovať skôr vylepšenie súčasného modelu než úplne novú generáciu. Aspoň to tak vyzerá podľa správy portálu Sammobile.

Slúchadlá budú mať rovnaký dizajn ako súčasný model. Najväčším sklamaním však asi bude absencia technológie pre aktívne potláčanie okolitého hluku. Stavil na ňu pri svojich slúchadlách Apple ako aj ďalší výrobcovia. Preto sa očakávalo, že po nej siahne aj Samsung.

Naopak, výhodou má byť podstatne dlhšia výdrž na jedno nabitie. Aktuálny model zvládne hudbu podľa výrobcu prehrávať na jedno nabitie 6 hodín. V praxi to je zväčšia o niečo menej.

Aktuálny model Samsung Galaxy Buds

Zvýšená kapacita batérie by mala zabezpečiť až 12 hodín nepretržitého prehrávania hudby. Kvalitu hlasových hovorov, ktorá momentálne nie je zrovna extra vysoká, povýšia štyri nové mikrofóny.

TIP REDAKCIE
Výmena batérie v elektromobile: POZOR na jazdenky, servis je pripravený pýtať si šialené sumy

Kvalita reprodukcie by mala byť viac ako len slušná, keďže má Samsung k dispozícii kapacity audio spoločnosti AKG. Zdroj, žiaľ, nespomína možnú maloobchodnú cenu slúchadiel Galaxy Buds+.

Je možné, že Samsung tieto slúchadlá pribalí k smartfónom Galaxy S20 ako darček pre tých zákazníkov, ktorí si ich po predstavení predbežne objednajú. Takúto akciu si Samsung pripravil aj vlani, pri premiére modelov Galaxy S10.