Možná podoba Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip má stáť menej ako Motorola Razr. Ponúkne pritom oveľa lepší výkon

Hodnota Galaxy Z Flip sa má pohybovať vo výške 1 400 amerických dolárov, čo je presne o 500 dolárov menej ako cena prvého skladacieho smartfónu spoločnosti.

Samsung okrem série Galaxy S20 pracuje aj na svojom novom skladacom smartfóne, Galaxy Z Flip. Čo sa týka ceny, často sa spomínalo, že bude nižšia ako cena pôvodného Galaxy Fold. Napriek tomu však zrejme bude vyššia, ako všetci očakávali.

Hodnota Galaxy Z Flip sa má totiž pohybovať vo výške 1 400 amerických dolárov, čo je presne o 500 dolárov menej ako cena prvého skladacieho smartfónu od tejto spoločnosti. Novinka bude dokonca lacnejšia aj ako skladací Motorola Razr, ktorý stojí 1 500 dolárov, píše 9to5Google.

S tak vysokou čiastkou  asi nikto nerátal. Pôvodne sa totiž hovorilo o sume nižšej ako 1 000 dolárov.

Zatiaľ čo Motorola Razr môžeme považovať skôr za smartfón strednej triedy, Galaxy Z Flip sa výkonom bude rovnať minuloročným vlajkovými lodiam. Poháňať ho totiž má čipset Snapdragon 855+. Čo sa týka dizajnu, smartfón má byť dostupný v čiernom, fialovom, zlatom a striebornom prevedení.

TIP REDAKCIE
200 Mpx senzor od Samsungu vyceril zúbky: Fotografia pokryla 616 štvorcových metrov!

Mnoho sa toho zatiaľ o pripravovanej novinke nevie. Už teraz je však jasné, že v oblasti výkonu Galaxy Z Flip s prehľadom poráža Motorola Razr, a to aj napriek nižšej cene.