MIUI 11 potvrdzuje Xiaomi Mi 10 Pro. Vlajková loď ponúkne šialené 66 W rýchlonabíjanie

Iný dôkaz asi ani nepotrebujeme.

0
Zdroj: YouTube

Tohtoročná vlajková loď od Xiaomi, Mi 10, sa k nám pomaly, ale isto blíži. Priamy nástupca minuloročného Mi 9 však nebude sám, informuje server Gizmochina.

Kódy používateľského rozhrania MIUI 11 totiž údajne potvrdzujú príchod „Pro“ variantu Mi 10, ktorý bude disponovať podporou pre až 66 W rýchlonabíjanie.

Xiaomi Mi 10 možno niektorí poznajú aj pod „krycím názvom“ M2001J2C. Mi 10 Pro pritom vraj nesie označenie M2001J1C. Vylepšená verzia tohtoročnej vlajkovej lode ponúkne bleskové 66 W rýchlonabíjanie. Čínsky výrobca v minulosti síce naznačil možný príchod 100 W rýchlonabíjania, no na to si zrejme ešte nejaký čas počkáme.

Zdroj: Weibo (via Android Authority)

Už pred časom sme vás informovali o uniknutých renderoch a niekoľkých špecifikácií údajného Xiaomi Mi 10 Pro 5G. Vtedy sme však nemali k dispozícii žiadny dôkaz, že sa skutočne pozeráme na „Pro“ verziu prichádzajúcej vlajkovej lode.

Ale keďže jej príchod naznačujú už aj kódy oficiálneho používateľského rozhrania MIUI, môžeme si byť zverejnenými informáciami aspoň o trochu istejší.