Tesla Cybertruck

Tesla je spokojná: Cybertruck bude mať aj mexická polícia

O pick-up Tesla Cybertruck je nemalý záujem. A to ako zo strany spotrebiteľov, tak aj autorít. Dubajská polícia nebude jediná, ktorá ho zaradí do služby.

O futuristický pick-up Tesla Cybertruck je nemalý záujem. A to ako zo strany spotrebiteľov, tak aj autorít. Dubajská polícia nebude totiž jediná, ktorá novinku zaradí do služby. Podobný krok má v pláne spraviť i Mexiko.

Cybertruck získa lokálna polícia v meste Ciudad Valles. Electrek informuje, že už medzičasom stihli siahnuť po predbežnej objednávke 15 kusov – 10 dvojmotorových a 5 trojmotorových verzií.

Starosta mesta chce inováciou vozového parku polície zredukovať množstvo vyprodukovaných emisií. Elektrický pohon pick-upu označil okrem iného i za efektívny.

Záujem o Cybertruck neovplyvnila ani trápna situácia, ktorá nastala počas predvádzania odolnosti prítomných okien. Po údere kladiva nasledovalo hodenie kovovej gule, čo už sklo nevydržalo a prasklo. Tesla ale tak či tak zaregistrovala v priebehu prvých pár dní po predstavení viac ako 200 000 predbežných objednávok.

TIP REDAKCIE
Microsoft VARUJE: Začal sa šíriť absolútne deštruktívny malvér, vypína celé krajiny!

Inšpirácia pre iné krajiny

Krok dubajskej a mexickej polície bez akýchkoľvek pochýb inšpiruje ďalšie krajiny po celom svete. Ak sa Cybertruck v službe autorít nakoniec predsa len osvedčí, môže tak skôr či neskôr spraviť i Európa alebo Severná Amerika. Vylúčená nie je však ani Čína, kde automobilka Tesla buduje lokálnu fabriku Gigafactory.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať