Svetový rekord prekonaný: Tento streamer hral takmer 572 hodín vkuse

Andrew hral 19 hodín denne počas celého jedného mesiaca. Zvyšok času venoval spánku, jedeniu, pitiu, WC a aspoň základnej hygiene.

Andrew Bodine sa zapisuje do knihy rekordov. Známy streamer totiž len s malými prestávkami vydržal hrať hry celých 572 hodín, píše server Kotaku.

Skutočne však išlo len o veľmi krátke prestávky, ktoré majú súťažiaci povolené z dôvodu, aby pokus o prekonanie rekordu nijak neohrozoval ich život. Andrew teda hral 19 hodín denne počas celého jedného mesiaca. Zvyšok času venoval spánku, jedeniu, pitiu, WC a aspoň základnej hygiene.

Ak si to teda zrátame dokopy, získame konečných 572 hodín čistého hrania. Andrew tak prekonal predošlého rekordmana o celé tri hodiny – na “tróne” vtedy sedel JayBigs. Poklonu však venujeme aj ostatným obdivuhodným výkonom na zozname:

  • ItsArmand – 566 hodín
  • Edison Park – 541 hodín
  • Zizaran – 506,5 hodiny

Takmer 24 dní čistého herného času Andrew strávil za titulmi ako je Red Dead Redemption 2, Luigi’s Mansion 3, Escape From Tarkov, Rocket League, Factorio či Rainbow Six Siege. Celých 30 hodín venoval aj hre Death Stranding, ktorú sa mu aj podarilo úspešne dokončiť.

Presedieť 19 hodín denne za počítačom po dobu celého mesiaca však nedokáže každý. Aj Andrew potvrdil, že sa na prekonanie predošlého rekordu dlhší čas poctivo pripravoval. Streamovať 19 hodín denne nie je zdravé. Je to očividné a ja si to veľmi dobre uvedomujem. Ale keď si to tak vezmeme, veľa ľudí, ktorí sa snažia prekonať určitý rekord, idú na pokraj svojich možností, čo taktiež nie je veľmi zdravé. Nie je to jednoduché, nikdy to nemá byť jednoduché,” povedal pre Kotaku.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Philips Fidelio L3: Slúchadlá, ktoré dýchajú na krk špičke Sony
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať