TOP darček, ktorý ocení celá rodina: Xiaomi vysávač vyhráva jeden test za druhým!

(Sponzorovaný článok) Xiaomi JIMMY JV83 doslova zmení vašu domácnosť. Vysávanie nebude trápením ale záľubou. Naozaj.

5
Xiaomi JIMMY JV83
Xiaomi JIMMY JV83

Ak podobne ako my ostatní rozmýšľate, čo by ste svojim najbližším darovali pod stromček, máme perfektný tip. Nechceme síce naznačiť, že práve vysávač je ideálnym darčekom pre nežnejšie polovičky či maminy, jedno však vieme. Máme totiž otestované, že kvalitný vysávač vyčarí úsmev takmer komukoľvek.

Bezdrôtové vysávače prešli za posledných pár rokov obrovskými zmenami. Veľkým hráčom v tomto segmente je prekvapivo aj Xiaomi, ktorý vyrába jeden vydarený kúsok za druhým. Vysávače predáva pod značkou Xiaomi JIMMY. V porovnaní s konkurenciou však má jednu veľkú výhodu – vysávače predáva za ľudové ceny. Jeho riešeniu pritom nič nechýba. Má rovnaký (miestami aj vyšší) výkon, všetky technológie, filtre a parádnu výdrž. Ako si môžeme byť takí istí? Jeden sme si totiž kúpili a je naozaj fantastický.

Xiaomi JIMMY JV83

Cena: 211,61 € | Kupón: JV83229 | Dostupnosť: EÚ sklad

To nás privádza k novinke, ktorú sme objavili v obchode Geekbuying. Xiaomi JIMMY JV83 je novým modelom radu Xiaomi JIMMY JV, ktoré vyhrali niekoľko nezávislých testov. Bezdrôtový vysávač na jedno nabitie dokáže fungovať 60 minút (v ideálnych podmienkach), ponúka systém jednoduchej výmeny nadstavcov a disponuje všetkými vychytávkami, ktoré by ste od neho mohli chcieť.

Xiaomi JIMMY JV83
Xiaomi JIMMY JV83

Sací výkon 400 W motora pri sacom tlaku 20 Kpa dosahuje až 135 AW (Air Watt), nechýba mu ani HEPA filter schopný odfiltrovať čiastočky veľké len 0,3 mikrometra (alergény, atď.) a váži len 1,5 kilogramu, vďaka čomu sa hodí aj slabším ľuďom. Všetky nečistoty natiahne do nádobky s objemom 0,5 litra. Z vlastnej skúsenosti viem, že takéto zariadenie mimoriadne obľubujú aj dôchodcovia a prekvapivo sa vysávania chytajú aj deti.

Xiaomi JIMMY JV83
Xiaomi JIMMY JV83

Xiaomi JIMMY JV83: Čo je súčasťou balenia

V balení nájdete hlavicu určenú pre väčšinu vysávania. Zvládne prácu s tvrdými podlahami, no poradí si aj s kobercami. K dispozícii však budete mať aj nadstavec na vysávanie úzkych priestorov, čalúnenia, matracov či akýchkoľvek iných povrchov (TV, nábytok, atď.).

Xiaomi JIMMY JV83
Xiaomi JIMMY JV83

Dobrou správou je aj fakt, že batéria, ktorá poháňa vysávač je odnímateľná, takže vám nebráni nič v tom, aby ste si kúpili aj náhradný kus, ktorý môžete vymeniť aj počas „jazdy“. Je to dobrá správa aj z toho dôvodu, že sa nemusíte báť, že vám vysávač po čase „odíde“ kvôli batérii. Jednoducho kúpite novú a pokračujete.

Xiaomi JIMMY JV83
Xiaomi JIMMY JV83

Nakoniec spomeniem samotnú mäkkú hlavicu, ktorá bude na vysávači asi najčastejšie. Ponúka totiž niekoľko zaujímavých riešení, ktoré sú zodpovedné za väčšinu kladných hodnotení. Môžete ju jednoducho vybrať a vyčistiť, čo je veľké plus pri akomkoľvek podobnom vysávači. V jej konštrukcii sa schováva skrytý hrebeň, ktorý je zodpovedný za odmotávanie povysávaných vlasovchlpov z domácich miláčikov. JIMMY JV83 sa tak hodí aj do domácností, ktoré sú zavalené chlpmi zo psa či mačky.

Xiaomi JIMMY JV83
Xiaomi JIMMY JV83

Pri pohľade na známych výrobcov ako DYSON si možno hovoríte, že takýto vysávač musí stáť podobne veľa peňazí. Opak je však pravdou. Ako som spomenul, Xiaomi svoje vysávače nacenil veľmi príjemne. Tento konkrétny model predáva za 211,61 €. Stačí použiť náš kupón JV83229.

Xiaomi JIMMY JV83
Xiaomi JIMMY JV83

Nakoniec len spomeniem, že šikovnosť takéhoto spotrebiča skutočne oceníte až vtedy, keď ho začnete používať. „Poprechádzať sa“ po byte je určite príjemnejšie ako prepínať starý typ vysávača z jednej zásuvky do druhej. Ak sa preň rozhodnete alebo ak ho už máte, určite nám dajte vedieť ako ste s ním spokojní.

Tento obsah sme mohli pripraviť vďaka spolupráci s obchodom Geekbuying.