pixel 4 lite

Samsung reaguje: Galaxy S11e má mať výrazne väčšiu batériu!

Pripravovaná séria Galaxy S11 zariadení má v porovnaní s aktuálnou generáciou ponúknuť výrazne lepšiu výdrž batérie. Rozdiel je obrovský!

Pripravovaná séria Galaxy S11 zariadení má v porovnaní s aktuálnou generáciou ponúknuť výrazne lepšiu výdrž batérie. Vyplýva to zo zistení holandského servera GalaxyClub.

Tomu sa totiž podarilo získať informácie o kapacite chystaného Galaxy S11e, teda najlacnejšej verzie špičkových smartfónov. Podľa všetkého sa v jeho vnútri má nachádzať až 3 730 mAh akumulátor (v marketingových aktivitách udávaný ako 3 800 mAh). To je v porovnaní s 3 100 mAh batériou využívanou Galaxy S10e obrovský rozdiel.

To, akú veľkú batériu Samsung využije v dvoch drahších modeloch, Galaxy S11 a Galaxy S11 Plus, bohužiaľ, momentálne nevieme. Ak však firma vylepšuje Galaxy S11e, prečo by nevylepšila aj dva drahšie modely.

TIP REDAKCIE
TEST 5G od Huawei: V Monaku používajú 5G aj hasiči. Výhody sú obrovské

Zároveň je však možné, že Samsung svoje telefóny pripravuje na príchod 5G konektivity, ktorá je energeticky náročnejšia. Viac sa dozvieme v nadchádzajúcich mesiacoch. Samsung svoje vlajkové lode zväčša predstavuje vo februári. Do predstavenia tak ostávajú približne 3 mesiace.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať