Ako pohodlne ovládať TV, PC a projektor: Stačí ti tento ovládač za pár drobných!

(Sponzorovaný článok) Univerzálny ovládač je šikovné riešenie nielen pre televízor, ale aj pre projektor či ďalšie zariadenia.

11

Univerzálny diaľkový ovládač je ako stvorený pre domácnosti a pracovné prostredia, v ktorých potrebujete ovládať elektronické zariadenia čo najpohodlnejšie. Bežné diaľkové ovládače pribalené napr. k TV nezvyknú bývať príliš sofistikované.

Univerzálny diaľkový ovládač Wechip W1 funguje ako myš, tzv. air mouse, ponúka základné ovládacie prvky a aj takmer plnohodnotnú klávesnicu. Dokonca je prítomná podpora pre Motion Sense, a to vďaka integrovanému 6-osovému gyroskopu. Táto technológia sa hodí napríklad pri hraní hier.

Univerzálny ovládač Wechip W1

Cena: 11,56 € | Doručenie: Bez ďalších poplatkov

Pomocou Wechip W1 môžete bezdrôtovo ovládať televízor, set-top-box, počítač alebo pokojne projektor. Malý prijímač signálu stačí vložiť do USB portu podobne, ako pri bezdrôtových myšiach k PC. Podporované sú operačné systémy Windows, Linux a pochopiteľne Android.

dialkove

Ovládač je vyhotovený z kombinácie plastu a silikónu v ergonomickom tvare pre pohodlné uchopenie. Váži len 86 gramov. Batérie sa v ovládači nevymieňajú. Pevne uložený akumulátor má kapacitu 300 mAh a nabíja sa cez microUSB konektor. Na jedno nabitie ale vydrží veľmi dlho.

Wechip W1

Wechip W1 funguje takmer okamžite. Stačí zapojiť USB prijímač, stlačiť tlačidlo pre spojenie a svoje zariadenie, napr. PC, okamžite ovládate pekne z diaľky. Dosah je limitovaný vzdialenosťou 10 metrov.

Wechip W1 stojí v aktuálnom bleskovom predaji e-shopu TomTop iba 11,56 €. Z viac ako 600 dostupných kusov je takmer 340 kusov už vypredaných. Zvýhodnená ponuka by mala platiť ešte pár dní a nájdete ju TU.

Tento obsah sme vytvorili v spolupráci s obchodom TomTop.