Honor V30 na renderoch: Takto vyzerá prichádzajúca vlajková loď

Žiadny vstup pre slúchadlá?

2
Honor 20 Pro
Honor 20 Pro (FOTO: Lukáš Zachar)

Príchod novej série vlajkových lodí značky Honor sa neodvratne blíži. O Honor V30 a V30 Pro už niečo síce vieme, no doposiaľ nebolo známe, ako presne budú smartfóny vyzerať.

To sa ale dnešným dňom mení. Ako píše web gizmochina.com, overený zdroj 91mobiles zverejnil nové rendery, ktoré nám ponúkajú náhľad na všetky strany prichádzajúceho Honor V30.

Ako môžete vidieť na snímkach nižšie, smartfón bude dostupný v oranžovej a modrej farbe, ktoré pôsobia naozaj štýlovo a elegantne. Na jeho prednej strane sa nachádza veľký displej ohraničený tenkými rámikmi, z ktorého si časť prisvojil pilulkový výrez ponúkajúci hneď dva fotoaparáty.

Zdroj: gizmochina.com

Na zadnej strane si môžete všimnúť trojice fotoaparátov zoradených pod seba na čiernom paneli. Hlavný snímač by mal podľa viacerých zdrojov ponúknuť slušné 60 Mpx rozlíšenie, pričom sa hovorí aj o novom algoritme (Camera Matrix), vďaka ktorému bude fotenie opäť o niečo príjemnejším zážitkom.

Pravá strana V30 ponúka tlačidlá na ovládanie hlasitosti a snímač odtlačkov prstov. Na spodnej hrane sa nachádza USB-C port, mikrofón, slot pre SIM kartu a externý reproduktor. Mnohí si ale isto všimli aj to, že na zariadení chýba vstup pre slúchadlá, čo pre niektorých môže byť veľmi výrazný nedostatok.

Možným špecifikáciám, ktoré ponúkne nový V30 a V30 Pro, sme sa viac venovali v samostatnom článku.