GRID Autosport pre Android bude dostupný koncom novembra

10,99 €.

1
grid autosport

Fanúšikovia pretekárskych hier budú môcť tráviť dlhé zimné večery v spoločnosti novej hry pre Android. Samotná hra však úplne nová nie je. Titul GRID Autosport je totižto pre platformu iOS dostupný od roku 2017.

Vývojári z Feral Interactive dostupnosť pre Android potvrdili ešte v minulom roku. Tento rok v máji pripravili beta verziu hry a jej finálna podoba sa v obchode Google Play objaví koncom tohto mesiaca (26. november).

GRID Autosport nie je skromnou záležitosťou. Pre jej inštaláciu budete potrebovať v internej pamäti mobilného zariadenia približne 4 GB voľného miesta. Okrem toho si budete musieť pripraviť 10,99 €. Taká bude totižto cena hry, ako tvorcovia informujú.

grid autosport

Hra bude kompatibilná so smartfónmi s operačným systémom Android 9.0 Pie a novším. Žiaľ, menej výkonné a staršie zariadenia hra podporovať nebude. Dostať by sme ale mali kvalitný herný zážitok, ktorý skombinuje simuláciu so zábavným arkádovým štýlom.

Vývojári hovoria o najzaujímavejších autách a svetových okruhoch, piatich pretekárskych režimoch a prepracovanom intuitívnom ovládaní. GRID Autosport nazbieral v Apple App Store hodnotenie 4,1 z 5 hviezd a zaradil sa na 13. priečku v kategórii pretekárskych hier.