Age of Empires IV: Začalo odpočítavanie, sme blízko k predstaveniu?

Fanúšikovia legendárnej série strategickej hry Age of Empires by mali spozornieť. Microsoft môže predstaviť Age of Empires IV!

Fanúšikovia legendárnej série strategickej hry Age of Empires by mali spozornieť. Vývojári na oficiálnom webe hry nedávno spustili sériu rôznych hier a hádaniek, pomocou ktorej mohli záujemcovia vyhrať kópiu Age of Empires II: Definitive Edition, ktorá bude dostupná o 3 dni, 14. novembra.

Teraz, keď vývojárom došli hry a kvízy, došlo k spusteniu odpočítavania. Mnohí špekulujú, že by konečne mohlo dôjsť k predstaveniu ďalšieho titulu – Age of Empires IV.

Odkaz na webe Age of Empires

Odpočítavanie je nastavené, nezvyčajne, na 284 500 sekúnd, čo sú po prepočte 3 dni a 3 hodiny. V rovnaký čas začína aj konferencia X019 zameraná na hry určené pre Xbox. Microsoft si tak možno nechal predstavenie pokračovania legendárnej série hier práve na túto udalosť, čo by len dávalo zmysel.

Nateraz teda môžeme len špekulovať. Čo na to hovoríte vy? Privítali by ste pokračovanie Age of Empires alebo vás takéto hry vo svete Battle Royale titulov vôbec nezaujímajú?

TIP REDAKCIE
Najpoužívanejšie emotikony roka 2021? Rehot a srdiečka

Vyskúšali by ste Age of Empires IV?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať