Jennifer Aniston začala používať Instagram: Sociálna sieť takmer skolabovala

Byť influencerom je dnes snom mnohých mladých ľudí. Je preto úsmevné, keď mladej generácii ukáže „ako sa to má robiť“ staršia osobnosť, ktorá je známa už niekoľko desaťročí.

Byť influencerom je dnes snom mnohých mladých ľudí. Je preto úsmevné, keď mladej generácii ukáže „ako sa to má robiť“ staršia osobnosť, ktorá je známa už niekoľko desaťročí. Taký je prípad Jennifer Anniston, známej hlavne vďaka účinkovaniu v kultovom seriáli Priatelia.

Herečka sa na Instagrame zaregistrovala len predvčerom, dnes už má na konte 11,6 milióna sledovateľov. Na svojom profile má pritom len dva príspevky a niekoľko príbehov.

Ukazuje sa, že filmové celebrity majú predsa len väčšiu „váhu“ než klasickí internetoví influenceri, o čom svedčí aj fakt, že príchod Jennifer Aniston takmer nerozdýchal samotný Instagram.

Keď Jennifer nahrala svoj prvý príspevok, Instagram začal hlásiť miestne výpadkynedostupnosť profilu. Herečka si ako prvý príspevok vybrala fotku s kolegami z natáčania seriálu Priatelia, ku ktorému majú blízko mnohí z nás. Príspevok za krátku chvíľu nabral milióny reakcií, na čo Instagram nebol pripravený.

Pripomenieme, že seriál Priatelia je najsledovanejším seriálom vôbec. Mnohé stanice ho vysielajú do dnešného dňa, bojujú zaň aj veľké spoločnosti ako Netflix či HBO. Práve HBO zaň mal zaplatiť450 miliónov dolárov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať