Pripravte sa na chrípkovú sezónu: Bezkontaktný teplomer Xiaomi Mijia iHealth stojí len 17 €!

Leto je oficiálne za nami. Čakajú nás sychravé dni, ktoré so sebou neprinášajú len krásne sfarbené koruny stromov, ale aj chrípky, nádchy a iné nepríjemnosti.

Leto je oficiálne za nami. Čakajú nás sychravé dni, ktoré so sebou neprinášajú len krásne sfarbené koruny stromov, ale aj chrípky, nádchy a iné nepríjemnosti. Dozor nad telesnou teplotou je v takýchto prípadoch nevyhnutný, s čím vám chce pomôcť Xiaomi.

Bezkontaktný teplomer Xiaomi Mijia iHealth

Cena: 17,30 € | Poštovné: Zadarmo

Čínska spoločnosť približne pred rokom uviedla bezkontaktný teplomer, ktorý je schopný teplotu tela zmerať za čas kratší ako 1 sekunda. Teplomer dokáže merať teplotu v rozmedzí od 32 °C do 42,9 °C. Stačí pritom, aby ste ho zapli, namierili na čelo vo vzdialenosti približne 3 cm a počkali spomínanú sekundu.

Xiaomi teplomer
Xiaomi teplomer

Výsledok sa vám následne zobrazí na LED displeji, ktorý je veľmi podobný tomu, aký používa osobná váha Xiaomi (ak ju máte alebo poznáte). Zariadenie poháňajú dve AAA batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Ich výdrž by mala postačovať na približne 3 000 meraní. Spomenieme ešte fakt, že Xiaomi teplomer meria s presnosťou od 0,2 do 0,3 °C. Veľmi pôsobivé.

Xiaomi teplomer
Xiaomi teplomer

Na celom zariadení je však pôsobivá hlavne cena, ktorá sa zastavila na hodnote 17,30 €. Ako už býva zvykom, poštovné je zadarmo a nedoplácate ani za DPH.

Tento článok vznikol v spolupráci s obchodom TomTop.