Huawei P30 Pro

NÁVOD: Máš Huawei P30 alebo P30 Pro? Vyskúšaj beta verziu EMUI 10 medzi prvými!

EMUI 10 je označenie najnovšej verzie užívateľského prostredia, ktoré nájdeme v každom smartfóne značky Huawei. Táto najnovšia generácia je postavená na operačnom systéme Android 10. 

EMUI 10 je označenie najnovšej verzie užívateľského prostredia, ktoré nájdeme v každom smartfóne značky Huawei. Táto najnovšia generácia je postavená na operačnom systéme Android 10

Aktualizáciu na EMUI 10 dostanú zo začiatku najnovšie vlajkové lode Huawei, neskôr aj staršie a skôr predstavené smartfóny. EMUI 10 si môžu oficiálne vyskúšať v predstihu aj užívatelia zo Slovenska, ktorí vlastnia zariadenia Huawei P30 a P30 Pro.

Do beta testovania sa môžu zapojiť majitelia smartfónov Huawei P30 a Huawei P30 Pro, ktoré pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie. Podmienkou je firmware 9.1.0.193 (uvoľňovanie tejto aktualizácie je v procese, pokiaľ ju vo svojom telefóne ešte nemáte, čoskoro ju dostanete). Testovanie je sprístupnené iba pre dual SIM verzie telefónov, píše Huawei v tlačovej správe.

Zároveň pripomína, že je počet miest pre beta testovanie obmedzený, preto by s prihlasovaním užívatelia nemali dlho váhať.

TIP REDAKCIE
AKTUALIZOVANÉ: Orange mal rozsiahly výpadok služieb, problém sa už zdá byť vyriešený
Huawei P30
Huawei P30 (FOTO Lukáš Zachar)

Pokiaľ sa chcete do beta testovania zapojiť, musíte si stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Friendly User Test. Nájdete ju na tejto oficiálnej adrese vo forme inštalačného APK súboru. V aplikácii sa následne prihlásite svojim Huawei účtom a pod záložkou Osobné zvolíte Zapojiť sa do projektu.

Beta aktualizácie do zapojených zariadení začne výrobca rozposielať v polovici septembra. Na Slovensku je testovanie otvorené pre 50 záujemcov. Počet je tak limitovaný výraznejšie.

Beta testovanie je z pohľadu výrobcu dôležité najmä kvôli spätnej väzbe. Ak narazíte v priebehu testovania na akýkoľvek nedostatok, môžete ho nahlásiť cez samotnú Beta aplikáciu. Snažte sa problém vždy čo najlepšie a najpodrobnejšie opísať.

Dojmy a skúsenosti môžete zdieľať s ostatnými používateľmi v diskusiách na oficiálnych stránkach výrobu. Diskusiu k modelu P30 Pro nájdete TU a k zariadeniu P30 zase TU.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať