Louis Vuitton vstupuje do esportu. Objaví sa v League of Legends

Populárna luxusná značka Louis Vuitton sa rozhodla uzavrieť zmluvu s tvorcami legendárnej MOBA hry League of Legends, menovite spoločnosťou Riot.

Populárna luxusná značka Louis Vuitton sa rozhodla uzavrieť zmluvu s tvorcami legendárnej MOBA hry League of Legends, menovite spoločnosťou Riot. Výsledok spolupráce sa nám v plnej paráde predvedie počas finále svetového šampionátu, píše Dot Esports.

Konkrétne hovoríme o obale pre víťaznú trofej, ktorú obdrží najlepší zúčastnený tím. Predávať sa bude na úplnom konci celého šampionátu, a to na území Paríža.

Mali by sme poznamenať, že ide o vôbec prvý prípad, kedy sa módna značka tohto typu rozhodla spolupracovať so spoločnosťou pôsobiacou v oblasti gamingu.

Odstránený príspevok spoločnosti Louis Vuitton – Zdroj: Dot Esports

Dizajn obalu ponúkne prvky vznešeného štýlu špecifického pre Louis Vuitton, no taktiež aj prvky špecifické pre League of Legends (moderné technológie). Ako sme už naznačili vyššie, výsledný produkt bude vôbec prvý svojho druhu.

To však nie je všetko. Spoločnosti totiž spolupracujú aj na tvorbe nových skinov pre vašich obľúbených šampiónov. Konkrétne túto úlohu má na starosti Nicolas Ghesquière, umelecký riaditeľ pre ženské kolekcie.

Finále svetového šampionátu v League of Legends sa bude konať presne 10. novembra.