Lacné a spoľahlivé: Lenovo HE05 sú Bluetooth slúchadlá za pár drobných

Ak momentálne hľadáte lacné a štýlové slúchadlá od známeho výrobcu s dlhou výdržou batérie, máme pre vás skvelý tip. Lenovo HE05 stoja len 11,29 €.

Ak momentálne hľadáte lacné a štýlové slúchadlá od známeho výrobcu s dlhou výdržou batérie, máme pre vás skvelý tip. Lenovo HE05 sú bezdrôtové slúchadlá, ktoré stoja len 11,29 €.

Lenovo HE05

Cena: 11,29 € | Doručenie: Zadarmo

Celé slúchadlá vážia len 33 gramov, vďaka čomu sa perfektne hodia na akúkoľvek aktivitu. Či už je to športovanie alebo len príležitostné počúvanie, na ušiach ich nebudete ani cítiť. Dostupné sú v troch farebných prevedeniach, a to v bielom, červenom a elegantnom čiernom. Na konštrukcii slúchadiel samozrejme nemôžu chýbať tlačidlá pre ovládanie hlasitosti.

Lenovo HE05
Lenovo HE05

Perfektnou vlastnosťou Lenovo HE05, ktoré sa mimochodom predávajú len v Číne, je ich dlhá výdrž batérie. Na jedno nabitie dokážu hrať až 8 hodín. Pri režime stand-by dokonca vydržia až 120 hodín. Tak vysokej výdrži vďačia hlavne technológii Bluetooth 5.0, ktorá je energeticky úspornejšia.

Lenovo HE05
Lenovo HE05

Slúchadlá majú na zadnej strane magnety, vďaka čomu ich k sebe ľahko pripnete pre jednoduchšiu manipuláciu. Poteší aj odolnosť voči vode (certifikácia iPX5), takže sa ich nemusíte báť vziať na behanie či do posilňovne.

Nakoniec ešte spomenieme fakt, že sú vybavené mikrofónom, vďaka čomu cez ne môžete hravo telefonovať.

Lenovo HE05
Lenovo HE05

Ako sme spomenuli, slúchadlá stoja len niečo vyše 11 € s tým, že vám ich na Slovensko doručia zadarmo. Neplatíte dokonca ani DPH či iné poplatky.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať