Nový Joker bude bomba: Záver trháku na filmovom festivale sprevádzal 8-minútový standing ovation

Prichádzajúci film o legendárnom Jokerovi bude skutočným skvostom. Svedčí o tom aj 8-minútový standing ovation, ktorý si trhák vyslúžil.

Prichádzajúci film o legendárnom Jokerovi bude skutočným skvostom. Svedčí o tom aj 8-minútový standing ovation, ktorý si trhák vyslúžil počas svojej premiéry v Benátkach.

Ako už informoval server UNILAD, ku skvelým hodnoteniam zo strany kritikov sa po novom pridáva aj veľkolepý úspech na filmovom festivale. Prítomní sledovali film s nadšením, pričom po jeho konci sa z kresiel dvihli všetci, a to až na 8 minút.

Joaquin kvôli filmu schudol 24 kilogramov

Hlavnú rolu, teda postavu Jokera, stvárnil vynikajúci Joaquin Phoenix, ktorý kvôli nej schudol neuveriteľných 24 kilogramov. Pokiaľ je herec ochotný tak radikálne zmeniť svoju postavu kvôli jednému filmu, je jasné, že ten film musí stáť za to.

Podľa slov režiséra bola tvorba filmu veľmi komplikovaná a náročná, pričom najťažšie vraj bolo presviedčanie samotného štúdia. Vyjadrenia sa nezdržal ani scenárista Radek Folta, ktorý film opísal ako “temný, zvrátený a brutálny”.

Slovenskej premiéry filmovej lahôdky režírovanej Toddom Phillipsom, ktorý je taktiež autorom legendárnej trilógie Hangover (Vo štvorici po opici), sa máme dočkať presne 4. októbra.

Ako ste na tom vy? Tešíte sa na príchod Jokera?

Pozriete si Jokera?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...
Total
26
Zdieľaní
Total
26
Zdieľať