youtube music

YouTube Premium a YouTube Music: Zľava pre študentov sa dá uplatniť aj u nás

V priebehu júla sprístupnila spoločnosť Google na Slovensku služby YouTube Music a YouTube Premium, ktoré za mesačný poplatok ponúkajú niekoľko výhod.

V priebehu júla sprístupnila spoločnosť Google na Slovensku služby YouTube Music a YouTube Premium, ktoré za mesačný poplatok ponúkajú niekoľko výhod. Zásadné sú tri – prehrávanie obsahu na pozadí, možnosť stiahnuť si video/hudbu do zariadenia a prehrávanie bez reklám. 

YouTube Premium pre bežného zákazníka stojí 7,19 € mesačne. Rodinné predplatné stojí 10,99 €. Služba YouTube Music, ktorá je zameraná výlučne na hudobné diela, je ocenená na 5,99 € mesačne. Rodinný plán vás vyjde na 8,99 € mesačne.

Obe služby je však možné u nás oddnes využívať za zvýhodnených podmienok. Ponuka je určená študentom vysokých škôl. Na Slovensku by nárok na zľavu mali mať študenti väčšiny miestnych vysokých škôl a univerzít.

youtube music
YouTube Music

Obe služby ponúkajú overenie študentského statusu spoločnosťou SheerID. Na stránke YouTube Pomocníka nájdu študenti informácie, ako skontrolovať, či má aj ich škola k dispozícii študentské tarify.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Ďalšia vlna podvodných SMS. Týka sa to všetkých ľudí, takto vyzerajú!

Zvýhodnenie mesačného poplatku nie je iba kozmetické. YouTube Music môžu študenti využívať za 2,99 € mesačne, verziu YouTube Premium za 4,19 € mesačne. Ak študujete na vysokej škole a chcete ponuku využiť, kliknite SEM (Music) alebo SEM (Premium).

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať