Xiaomi prichádza s tabletom určeným na kreslenie. Batéria mu vydrží až 365 dní

Pokiaľ hľadáte štýlové zariadenie, ktoré chcete používať výhradne na kreslenie či zaznamenávanie poznámok, tablet MIJIA LCD Digital je pre vás ako stvorený.

Čínska spoločnosť Xiaomi sa rozhodla nasledovať novo vznikajúci trend, ktorým sú kresliace tablety. Na trh totiž prichádza so zariadením MIJIA LCD Digital, tabletom, ktorý je aktuálne k dispozícii v rámci Mi Home a Xiaomi Mall.

Ako už informoval web Gizmochina, MIJIA LCD Digital je dostupný v 10-palcovej a 13,5-palcovej verzii. Menší z dvojice sa predáva za veľmi priaznivú cenu vo výške 6 eur, zatiaľ čo za väčší model si zaplatíte len o 8 eur viac.

Minimalistický dizajn

Aj v prípade MIJIA LCD Digital sa výrobca spolieha na minimalistický dizajn. Je vybavený perfektne citlivým LCD displejom, ktorý skvelo spolupracuje s pribaleným magnetickým stylusom s váhou 7 gramov. Mali by sme ešte poznamenať že displej tabletu nevyžaruje žiadne škodlivé modré svetlo, tým pádom je šetrný k vašim očiam.

GearBest

Vydrží celý rok

Zariadenie sa okrem svojej cene a užitočnosti vyznačuje taktiež aj batériou, ktorá vydrží celých 365 dní, a to aj napriek tomu, že obsah obrazovky denne premažete niekoľkokrát.

TIP REDAKCIE
Smartfóny Samsung majú problém s poznámkovou aplikáciou Googlu

Pokiaľ teda hľadáte lacné zariadenie so štýlovým dizajnom, ktoré chcete používať výhradne na kreslenie či prípadné zaznamenávanie poznámok, tak práve tablet MIJIA LCD Digital je pre vás ako stvorený.

Total
17
Zdieľaní
Total
17
Zdieľať