Stranger Things vo Fortnite: Vydanie tretej série seriálu si žiadalo ďalší skvelý crossover

Všetci fanúšikovia sci-fi a mysterióznych seriálov určite vedia o Stranger Things. Reč je o seriáli, ktorý bol včerajším dňom obohatený o novú, už tretiu sériu.

Všetci fanúšikovia sci-fi a mysterióznych seriálov určite vedia o Stranger Things. Reč je o seriáli, ktorý bol včerajším dňom obohatený o novú, už tretiu sériu.

Ako však informoval web Engadget, Stranger Things tentokrát nezostane len v seriálovej podobe. Spoločnosť Epic Games, ktorá stojí za svetovým herným titulom Fortnite, sa totiž rozhodla pre famózny crossover.

Ako sme avizovali v nadpise článku, vo Fortnite môžeme po novom precítiť napínavú a pomerne temnú atmosféru, ktorá je pre seriál Stranger Things absolútnym základom.

Čo je nové?

Spolupráca dvoch titulov však zrejme neprinesie žiadny nový herný režim, čo je škoda. Dočkali sme sa však niekoľkých nových skinov a možných úprav zbrane. Hráči sa teda vďaka crossoveru môžu zmeniť napríklad na šerifa Hoppera či na strašidelného Demogorgona, pričom proti ostatným bojujú zbraňou, ktorú si po novom môžu skrášliť novým skinom s názvom Vines (viď. nižšie). Novinkou sú však aj teleporty (či portály), na ktoré hráči môžu naraziť v okolí nákupného centra v hre.

Mystérium

Seriál Stranger Things sa teda prebíja už aj do herného priestoru. Jeho mysteriózna atmosféra sa však určitým spôsobom prenáša aj do reálneho sveta, čo môžeme vidieť napríklad v prípade Microsoftu a jeho opätovného predstavenia systému Windows 1.0, ktoré mnohí chápu práve ako odkaz na populárny seriál.

TIP REDAKCIE
Predstavenie nových MacBookov Pro je za rohom: Na toto sa vraj môžeme tešiť!

Pokiaľ narazíte na novinku, ktorú sme v našom článku nespomenuli, dajte nám vedieť v priestore pre diskusiu nižšie.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať