intel

Na Slovensko prichádza 5G! 4ka ukáže sieť budúcnosti v Banskej Bystrici

Nová generácie telekomunikačných sietí, 5G, sa vo svete postupne rozrastá. Slovenskí operátori samozrejme nechcú zaostávať, preto už teraz lákajú na to, čo nás čaká.

Nová generácie telekomunikačných sietí, 5G, sa vo svete postupne rozrastá. Slovenskí operátori samozrejme nechcú zaostávať, preto už teraz lákajú na to, čo nás čaká. Vôbec prvým operátorom, ktorý ukáže reálnu 5G sieť je 4ka.

TECHBYTE.sk dnes od 4ky dostal pozvánku na ukážku reálnej 5G sieti, ktorá prebehne v srdci Slovenska, Banskej Bystrici. Súčasťou ukážu 4ky by mala byť práca s 5G zariadeniami, počas ktorej radi otestujeme rýchlosť a stabilitu pripojenia.

Vôbec prvýkrát budete mať možnosť vidieť 5G sieť u slovenského mobilného operátora nielen v laboratórnom prostredí, ale „naživo“. Môžete sa tešiť na divácky atraktívne predstavenie tejto špičkovej technológie,” láka na predstavenie 4ka.

V Banskej Bystrici teda určite nebudeme chýbať. Všetky čerstvé informácie, ako aj prvé dojmy z 5G teda hľadajte na TECHBYTE.sk ešte v deň udalosti, teda 10. júla.

TIP REDAKCIE
Od žartu až po skutočný produkt: Xbox začína s predajom svojej mini chladničky, príde aj na Slovensko!
Total
28
Zdieľaní
Total
28
Zdieľať