iPhone 11 na VIDEU: YouTuber ukázal maketu s očakávanou podobou

Predstavenie iPhone 11 už pomaličky klope na dvere, preto máme dnes k dispozícii asi všetko dôležité, čo súvisí s dizajnom.

Predstavenie tohtoročných iOS smartfónov už pomaličky klope na dvere, preto máme dnes k dispozícii asi všetko dôležité, čo súvisí s ich vizuálno-konštrukčným prevedením. K týmto informáciám sa navyše po novom pridáva aj nová maketa iPhone 11, ktorá je určená pre výrobcov príslušenstva.

Vyrukoval s ňou populárny YouTuber MKBHD aka Marques Brownlee v jednom zo svojich najčerstvejších videí, kde nepredviedol jeden, ale hneď niekoľko očakávaných modelov. Kalifornské jabĺčko by malo aj tento rok priniesť až tri rôzne verzie.

Na novinku upozornil web AppleInsider.

Nový iPhone 11 bude pripomínať súčasnú generáciu. Teda aspoň čo sa prednej strany týka. Na zadnej prejde vizuálnou a konštrukčnou zmenou len prítomný fotoaparát, ktorý dostal trojuholníkové usporiadanie, pretože ho po novom tvoria až tri snímače. Hardvér má byť navyše umiestnený na mierne trčiacom štvorci s oblými rohmi a tmavým povrchom.

Hlavná foto zostava dvoch najdrahších modelov vraj pozostáva z klasického objektívu, teleobjektívu a ultra-širokouhlého objektívu. Cenovo najdostupnejší iPhone 11R, nástupca iPhone XR, zostane pri dvoch.

Predstavenie vynovených generácií prebehne s najväčšou pravdepodobnosťou v priebehu septembra.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať