Huawei Mate 30 Pro

Huawei Mate 30: Nový render naznačuje futuristické prevedenie fotoaparátov

Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa len nedávno objavila fotografia zadného skleneného panela, ktorý má patriť novej vlajkovej lodi Huawei Mate 30.

Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa len nedávno objavila fotografia zadného skleneného panela, ktorý má patriť novej vlajkovej lodi Huawei Mate 30. Pozornosť si vyslúžia vďaka otvoru pre fotoaparáty v tvare kruhu, ktorý zrejme nahradí štvorcový dizajn súčasnej generácie.

Netrvalo dlho a na čínskej sociálnej sieti Weibo sa objavil ďalší záber, tentokrát render, ktorý ukazuje, ako by mala zadná strana zariadenia vyzerať v praxi. Render je už na prvý pohľad kvalitný, no nie je vôbec isté, či zobrazuje skutočnú podobu smartfónu.

huawei mate 30 pro
Foto: Weibo

Kruh je v porovnaní s fotkou zadného panela možno až neprirodzene veľký. Nachádzajú sa v ňom štyri objektívy, ktoré sú doplnené LED bleskom. Takáto zostava by korešpondovala so špekuláciami o hardvérovej foto výbave Huawei Mate 30 / Mate 30 Pro. Spomína sa aj 5-násobné optické priblíženie.

Ďalšiu časť skladačky zverejnil na sociálnej sieti Twitter informátor s prezývkou Ice universe. Zverejnil fotografiu ochranných skiel, ktoré majú patriť modelom Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro.

TIP REDAKCIE
Microsoft zháňa expertov, zrejme chce vyvinúť vlastný čipset
huawei mate 30
Foto: Twitter/Ice universe

Na ich základe sa dá určiť, že displeje oboch zariadení budú mať zakrivené postranné hrany a veľmi štíhle okraje. Vrchná časť skiel je cielene zamaskovaná. Môžeme tak iba hádať, či sa v danom mieste nachádza menší zárez, alebo len malé otvory pre predné fotoaparáty.

S otvorom namiesto zárezu, ktorý bude umiestnený v strede hornej časti obrazovky, vyrukuje Samsung Galaxy Note 10. Celkom jasne to naznačuje pozvánka na predstavenie, ako aj skôr zverejnené neoficiálne informácie.

Total
35
Zdieľaní
Total
35
Zdieľať