Apple Pay

Apple Pay majú k dispozícii už aj klienti 365.bank

Slovenská banka 365.bank spustila podporu pre Apple Pay. Stalo sa tak pár dní po tom, čo platobná služba kalifornského jabĺčka zavítala na Slovensko. 

Slovenská mobilná banka 365.bank spustila podporu pre Apple Pay. Stalo sa tak pár dní po tom, čo platobná služba kalifornského jabĺčka zavítala na Slovensko. 

365.bank to v priebehu dnešného dňa oznámila prostredníctvom tlačovej správy. Zoznam ďalších bánk nájdete tu a návod, ako zaregistrovať platobnú kartu zase tu.

„Ako „mobile first” banka vidíme práve v platbách mobilom veľký potenciál a rovnako to vidia aj naši klienti. Preto od dnešného dňa spúšťame službu Apple Pay, vďaka ktorej budú môcť platiť svojimi iPhonmi, ako aj hodinkami Apple Watch a ďalšími zariadeniami Apple,“ prezradil Marek Šupa, šéf čisto mobilnej banky.

Služba Apple Pay je na Slovensku dostupná od minulého týždňa. Po mesiacoch špekulácií sme sa teda nakoniec predsa len dočkali.

Pre používateľov iPhonov to znamená, že môžu svoj smartfón po novom využívať ako náhradu za platobnú kartu. Keď si ju zaregistrujú v službe, nemusia ju brávať so sebou. Teda aspoň jej fyzickú podobu. Tá digitálna bude v mobilnom telefóne, ktorý potom už iba stačí priložiť k platobnému terminálu.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Slovákov ohrozuje nový podvod. Okradnú vás o peniaze, mieria na to najzákladnejšie!

Total
21
Zdieľaní
Total
21
Zdieľať