iphone XI

Nové smartfóny iPhone XI už nemajú byť dostupné so základným 64 GB úložiskom

Pri očakávaných smartfónoch iPhone XI sa skloňuje hlavne trojitý fotoaparát, ktorý má ambíciu citeľne vylepšiť foto schopnosti nových prístrojov od Apple.

Pri očakávaných smartfónoch iPhone XI, resp. iPhone 11 sa skloňuje hlavne trojitý fotoaparát, ktorý má ambíciu citeľne vylepšiť foto schopnosti nových prístrojov z dielne Apple.

Nové smartfóny iPhone ale prejdú aj inými vylepšeniami. Najnovšie vychádza najavo, že Apple tento rok zrejme neuvedie do predaja 64 GB verzie svojich mobilných vlajkových lodí.

Pripomenieme, že iPhone XS a iPhone XS Max je dostupný v 64 GB verzii, 256 GB verzii a v 512 GB prevedení. iPhone XR má 64 / 128 / 256 GB úložisko. Náročnosť multimediálneho obsahu každým rokom rastie, čo platí aj o aplikáciách alebo prepracovaných hrách.

Dostatok miesta pre obľúbené súbory a aplikácie sa tak určite zíde. Nové smartfóny iPhone by mali mať v základe už 128 GB úložisko podobne, ako niektoré vlajkové lode z konkurenčného Android sveta.

iphone 11
Existenciu masívneho trojitého fotoaparátu potvrdzujú aj fotografie príslušenstva. Foto: Sudhanshu Ambhore

Typy s 256 GB a 512 GB pamäťami budú existovať aj naďalej. Dokonca by sme mohli uvidieť prvý iPhone v histórii so 1TB pamäťou. Takýmto úložiskom sa v ponímaní mobilných produktov Apple zatiaľ pýši špičkový tablet iPad Pro.

TIP REDAKCIE
iPhone 11 odhaľuje fotoaparát: 120-stupňový záber aj vylepšená Smart HDR!

Na druhú stranu vieme, že si Apple za vyššiu pamäťovú konfiguráciu nechá náležite zaplatiť. Sme zvedaví, ako sa základné 128 GB úložisko prejaví na konečnej cene zariadenia.

Všetko sa s istotou dozvieme v priebehu septembra, kedy bude trojica nových smartfónov iPhone oficiálne predstavená.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať