POZOR: Xiaomi poriadne pokazil aktualizáciu. Tento model sa stal nepoužiteľným

Xiaomi sa posledných pár dní snaží vyriešiť vážny problém týkajúci sa modelu Xiaomi Mi 9 SE, pre ktorý firma len nedávno uvoľnila OTA aktualizáciu.

Xiaomi sa posledných pár dní snaží vyriešiť vážny problém týkajúci sa modelu Xiaomi Mi 9 SE, pre ktorý firma len nedávno uvoľnila OTA aktualizáciu. Majitelia zariadení totiž začali hlásiť, že z ich zariadení sa stali tzv. „tehly“. Smartfóny sa totiž po aktualizácii znefunkčnili.

Momentálne nevieme, koľko zariadení je ovplyvnených a ani to, či sa Xiaomi podarí problém opraviť bez zásahu technika, ktorý by operačný systém do zariadenia nahral priamo. Vieme však, že prvé problémy začali už pred štyrmi dňami a zatiaľ vyriešené neboli.

Nefungujúci Mi 9 SE po OTA aktualizácii

Ovplyvnené sú európske modely

Podľa informácií, ktoré sa podarilo získať TECHBYTE.sk sa problémy týkajú európskych modelov Xiaomi Mi 9 SE, na ktoré mal Xiaomi zaslať aktualizáciu určenú pre globálnu verziu. Ovplyvnené tak majú byť zariadenia predávané oficiálnou cestou v Európe.

Situáciu ohľadom Mi 9 SE budeme aj naďalej sledovať. Ak máte viac informácií, neváhajte nás kontaktovať priamo pod týmto článkom, poprípade na emaili redakcia@techbyte.sk.

TIP REDAKCIE
Nový fenomén? Vlastný čipset plánuje aj Oppo, prísť môže už v roku 2023
Total
19
Zdieľaní
Total
19
Zdieľať