Galaxy Note 9

Displej so zvukom: Galaxy Note 10 by mal ponúknuť parádnu inováciu!

Aj Samsung Galaxy Note 10 dostane displej s dierou, kam výrobca umiestni selfie fotoaparát. Tradične slúchadlo by ale malo vo výbave tentokrát chýbať.

Samsung nám už o pár týždňov ukáže svoje ďalšie high-end eso. Novinka sa bude volať Galaxy Note 10 a aj ona dostane displej s dierou, kam výrobca umiestni selfie fotoaparát. Tradične slúchadlo by ale malo vo výbave tentokrát chýbať. Kvôli tenučkému rámiku vraj nezostalo miesto.

S touto zaujímavou informáciou vyrukoval renomovaný leaker Ice universe, ktorý zverejnil tweet s viacerými fotografiami, kde je príležitosť vidieť ochranné sklá pre zatiaľ oficiálne neexistujúci smartfón. Všetko však nasvedčuje tomu, že sa pozeráme na časť konštrukcie očakávaného kúsku od kórejského giganta.

Priamo v strede ochrany zobrazovacieho panela je umiestnená diera a v jeho vrchnej aj spodnej časti nájdeme ešte tenšie rámiky, ako ponúka tohtoročná vlajková loď Galaxy S10. Kvôli tomu vraj nezostalo miesto pre tradičné slúchadlo. Preto musel Samsung siahnuť po podstatne modernejšej alternatíve.

Displej so zvukom

Samsung v takom prípade použije takzvaný displej so zvukom. S podobným riešením prišla aj spoločnosť Xiaomi vrátane LG. High-end smartfón G8 ThinQ vie vďaka inovácii reprodukovať audio alebo hlas druhého účastníka hovoru prostredníctvom jemne vibrujúcej obrazovky. Výrobca hovorí tejto pokrokovej technológii Crystal Sound OLED panel.

TIP REDAKCIE
X-Tron X10 Pro: MONŠTRUM na 2 kolesách má dva 1 600 W motory a maximálku až 70 km/h!
LG G8 ThinQ
Crystal Sound OLED displej

Ako sme už písali, gigant by nám Galaxy Note 10 ukázať v priebehu leta. Všetko nasvedčuje tomu, že deň D prebehne už 7. augusta.

Okrem klasickej verzie sa ale podľa všetkého dočkáme i dvoch mierne odlišných modelov. Ak sú nedávne úniky pravdivé, jeden z nich dostane lepší hardvér aj väčšiu uhlopriečku a druhý pre zmenu 5G konektivitu. Je teda dosť možné, že si u nás kúpime iba dve z troch očakávaných noviniek.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať