cernobyl

Slováci súhlasia: Chernobyl si získal srdcia fanúšikov aj u nás

Nový miniseriál Chernobyl si už od prvého dielu získaval uznanie fanúšikov po celom svete. Teraz, po úspešnom odpremiérovaní poslednej epizódy, sú pozitívne odozvy ohľadom kvality ponúknutého zážitku doslova nezastaviteľné, a to aj u nás na Slovensku.

Nový miniseriál Chernobyl si už od prvého dielu získaval uznanie fanúšikov po celom svete. Teraz, po úspešnom odvysielaní poslednej epizódy, sú pozitívne odozvy ohľadom kvality ponúknutého zážitku doslova nezastaviteľné, a to aj u nás na Slovensku.

Dôkazom toho tvrdenia je aj anketa, ktorú sme umiestnili do nášho článku o Chernobyle ako najúspešnejšom seriáli všetkých čias, čo potvrdzuje aj jeho hodnotenie ja IMDb a iných hodnotiacich portáloch.

Skvelé hodnotenia

Celkovo sme z vašej strany získali 390 hlasov. Až 81 percent z vás ohodnotilo seriál najlepším možným hodnotením (5). Druhú priečku obsadilo, prekvapivo, najhoršie hodnotenie (1), ktorému patrí 12 percent hlasov. Hodnotenia 4, 3 a 2 získali 5 percent, 2 percentá a 1 percento hlasov.

Výsledok ankety je jasným náznakom, že Chernobyl dokázal len v piatich epizódach ponúknuť divákom epický zážitok, ktorému prišli na chuť takmer všetky generácie.

TIP REDAKCIE
Od žartu až po skutočný produkt: Xbox začína s predajom svojej mini chladničky, príde aj na Slovensko!

Miniseriál sa však predsa len niektorým nepáčil, a to predovšetkým Rusom. Tí sa totiž rozhodli zapracovať na vlastnej verzii seriálu, v ktorom za explóziu Chernobylu môže agent CIA. Viac o tejto téme sme sa venovali v samostatnom článku.

Total
34
Zdieľaní
Total
34
Zdieľať