modern warfare

Call of Duty: Modern Warfare sa vracia na scénu! Tu je oficiálny trailer

Call of Duty: Modern Warfare je kultovou hrou z roku 2007, ktorú vyvinula spoločnosť Infinity Ward pod vydavateľstvom Activision.

Call of Duty: Modern Warfare je kultovou hrou z roku 2007, ktorú vyvinula spoločnosť Infinity Ward pod vydavateľstvom Activision. Mnohým hráčom tohto 4. dielu série utkvela v pamäti hlavne misia, ktorá sa odohráva v lokalite miest Černobyľ a Pripiať.

O akomsi reštartovaní titulu Call of Duty: Modern Warfare sa špekulovalo už dlhšie. Vydavateľ Activision tieto špekulácie nakoniec potvrdil a nová verzia hry postavená na súčasných štandardoch bude k dispozícii 25. októbra.

Do hry sa tiež vráti známa postava z pôvodnej verzie, kapitán John Price. Hra bude obsahovať prepracovanú kampaň pre jedného hráča, chýbať však nebude ani multiplayer hrateľný naprieč rôznymi platformami.

Jedna z najlepších FPS misii vôbec v Call of Duty MW z roku 2007

Tvorcovia hru zasadania do súčasného sveta. Fiktívna vojna tak bude moderná, no nepôjde o žiadne sci-fi. Celkovo by mala mať hra serióznejší a reálnejší charakter. Zároveň môžeme zabudnúť na Season Pass či spoplatnené rozšírenia, ktoré by mali byť dostupné pre všetkých hráčov bezplatne.

TIP REDAKCIE
Qualcomm predstavil Snapdragon 778G+ 5G a ďalšie tri čipsety

Activision s potvrdením dostupnosti zverejnil trailer pre hru, ktorý si môžete pozrieť nižšie. Informácií o hre zatiaľ nie je veľa, vyzerá to ale, že sa vývojári do aspoň určitej miery vrátia takzvane „ku koreňom“.

Total
21
Zdieľaní
Total
21
Zdieľať