Te Kahu, Nový Zéland

Viac ako 1 000 € za 1 noc. Airbnb rozširuje ponuku o luxusné ubytovania

Aplikácia Airbnb bola doteraz najmä o hľadaní cenovo čo najvýhodnejšieho nocľahu. Čo ak má ale niekto záujem o poriadny luxus?

Populárna online služba, ktorá ponúka ubytovania po celom svete, rozširuje svoje portfólio. Aplikácia Airbnb bola doteraz predovšetkým o hľadaní cenovo čo najvýhodnejšieho nocľahu. Čo ak má ale niekto záujem o poriadny luxus a neberie ohľad na cenu? Tento problém rieši čerstvo pridaná novinka.

Nová možnosť nesie názov Airbnb Luxe a je určená pre tých najnáročnejších zákazníkov. Ako píše web The Verge, cenovka za jednu noc v tomto prípade začína na neuveriteľných 1 000 eurách. V niektorých extrémnych prípadoch môže byť však tisícok hneď niekoľko.

Za tak vysokú sumu si používateľ aplikácie Airbnb môže byť istý, že dostane prvotriedny luxus. Jednotlivé ubytovania musia totiž spĺňať veľmi náročné kritériá, ktoré sú zamerané na uspokojenie extrémne náročných požiadaviek.

Tareco Contemporary, USA
Jedna z ponúka v Airbnb Luxe

Súčasťou toho celého sú okrem iného i exotické miesta v nezvyčajných lokalitách, kde si bežný smrteľník dom za bežných okolností nepostaví. Na titulnej fotografii je napríklad záber z miesta Te Kahu na Novom Zélande.

TIP REDAKCIE
Sony chce žalovať firmu, ktorá predáva bočné kryty na PlayStation 5

Vyšší dopyt

Rozšírenie ponuky aplikácie prišlo krátko po tom, čo služba zaznamenala až 60-percentný nárast dopytu po luxusných ubytovaniach s cenou cez 1 000 eur za jednu noc. Preto sa rozhodli, že prinesú úzko špecializovanú funkcionalitu, kde si príde na svoje každý jeden náročný zákazník.

Airbnb Luxe pribudne prostredníctvom jednej z nadchádzajúcich aktualizácií. Webová verzia služby je už dnes k dispozícii. Stačí kliknúť na tento webový odkaz a prelistovať ponuku.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať