telekom

Telekom bojuje s ďalším výpadkom: Nefunguje im e-mail!

E-mailová služba Telekomu, ktorá je dostupná na adrese posta.telekom.sk od nedeľňajšieho rána nefunguje. Operátor tak bojuje s druhým výpadkom v krátkej dobe.

E-mailová služba Telekomu, ktorá je dostupná na adrese posta.telekom.sk od nedeľňajšieho rána nefunguje. Operátor tak bojuje s druhým výpadkom v krátkej dobe. Pripomenieme, že Telekom v piatok zažil najhorší výpadok mobilných služieb v histórii.

Podľa dostupných informácií výpadky nie sú prepojené. Každopádne, pre zákazníkov operátora to vôbec nie je príjemná správa, hlavne ak sú závislí na e-mailových službách. Ovplyvnení sú podľa Telekomu „len“ bežní užívatelia, no z našich informácií vyplýva, že sa výpadok dotkol aj tých firemných.

telekom email

Výpadok sa mal dotknúť niekoľko desaťtisíc používateľov. Presné číslo Telekom nešpecifikoval. Ako Živé.sk uvádza, Telekom si e-mailovú službu prenajíma od zahraničného dodávateľa, ktorý je zodpovedný za výpadok aj jeho vyriešenie.

Aj napriek tomu, že Telekom včera prisľúbil, že k vyriešeniu problému dôjde do hodiny služba nefunguje ani v pondelok ráno. Dostupnosť sme overovali krátko po 9 hodine ráno.

Total
31
Zdieľaní