TOP 3 platené hry pre Android, ktoré si teraz môžeš stiahnuť úplne zadarmo

Niečo pre zabitie občasnej nudy.

0
hry zadarmo

V obchode Google Play sa opäť nachádza niekoľko zaujímavých zliav pre rôzne aplikácie a hlavne hry. Natrafiť sa dá väčšinou na menej známe tituly, no nájdu sa medzi nimi aj populárnejšie hry. 

Ak potrebujete zábavným spôsobom zabiť čas, ideálne sú jednoduché logické hry alebo tzv. skladačky, ktoré vedia byť veľmi pútavé. Práve takéto hry si môžete stiahnuť bezplatne počas obmedzenej doby.

Všetky tri vybrané hry majú viac ako 100 000 stiahnutí a hodnotenia vyššie ako 4 z 5 hviezd. Prvou na rane je perfektná logická hra CELL 13. V hre budete uväznení v jednej z 13 veľkých buniek, z ktorých sa musíte dostať riešením logických hádaniek.

Aby ste v tom neboli sami, spoločnosť vám bude robiť robot Chester. Hra má pekné grafické spracovanie, to isté platí aj o audio sprievode a obtiažnosť je definovaná mixom jednoduchých, ale aj prepracovanejších hlavolamov.

Hra za bežných okolností stojí 1,69 € a nájdete ju štandardne v obchode Google Play.

Puzzle založené na zákonoch fyziky ponúka hra HEXASMASH. V hre musíte uvoľniť ťažkú guľu visiacu na kyvadle takým spôsobom, aby ste zničili všetky modré a zelené šesťuholníky.

Tie vám zabezpečia prístup do ďalších úrovní. Šesťuholníky sú rozmiestnené a ukryté tak, aby sa k nim nedalo jednoducho dostať. Využiť tak musíte prvky v prostredí, explozívne nálože a štruktúru herného prostredia. Hra obsahuje až 180 úrovní.

Bežná cena hry je 1,29 € a nájdete ju v tomto odkaze v Google Play.

Trojicu vybraných hier uzatvára oddychovka Little Stars 2.0. Ide o strategickú hru v reálnom čase situovanú do vesmírneho prostredia. V hre musíte obsadiť a dobiť nepriateľské hviezdne systémy, pričom musíte dbať na správnu stratégiu postupu.

Hra sa dá hrať aj offline a v režime pre jedného hráča je k dispozícii viac ako 162 úrovní. Hra mimo dočasnej akcie stojí necelé 2 eurá. Teraz si ju môžete stiahnuť bezplatne z obchodu Google Play.

TIP REDAKCIE
Samsung Galaxy S10 vraj nebude: Spoločnosť má úplne zmeniť názov vlajkových lodí