Pocophone F1: 4K video pri 60 FPS a Game Turbo prichádzajú v stabilnej verzii!

Aktualizácia sa rozbieha.

1
Pocophone F1
Pocophone F1 (FOTO Lukáš Zachar)

Pocophone F1 z produkcie spoločnosti Xiaomi dostáva po nedávnej beta zostave stabilnú aktualizáciu, ktorá prináša už skôr avizované a určite vítané vylepšenia. 

Majitelia cenovo dostupného, no výkonného smartfónu sa môžu tešiť na nahrávanie videí v 4K rozlíšení pri snímkovaní 60 FPS, podporu pre kódovanie Widevine L1 a funkciu Game Turbo.

Widevine L1 sprístupní sledovanie obsahu v službe Netflix v HD kvalite. Game Turbo zase pozdvihne zážitok z hrania hier. Priamo z prostredia hry budete môcť pristupovať k špeciálnemu menu, v ktorom sa zobrazia nastavenia pre vymazanie vyrovnávacej pamäte, spustenie snímania obrazovky alebo prepínač medzi WiFi a mobilným pripojením.

Pocophone F1
Pocophone F1 (FOTO Lukáš Zachar)

Kľúčové zmeny dopĺňa pár menších vylepšení a obvyklé opravy chýb a stability systému. Novinky spomenuté vyššie boli dostupné už skôr, od začiatku marca. Užívať si ich však mohli len beta testeri.

TIP REDAKCIE
Poco Launcher dostal aktualizáciu: Vyskúšaj tmavý režim UI!

Tentokrát sa medzi zariadeniami začala šíriť stabilná verzia systému MIUI 10.3.4, ktorá je určená všetkým majiteľom smartfónu Pocophone F1. Aktualizácia sa ešte len rozbieha a zatiaľ ju zaznamenal relatívne malý počet užívateľov.

V priebehu najbližších dní by sa ale mala ohlásiť obvyklou formou OTA upozornenia širšiemu publiku.