Pocophone F1

Pocophone F1 získava veľkú aktualizáciu: Prichádza 4K video pri 60 FPS!

Pocophone F1 na Slovensku patrí medzi najobľúbenejšie smartfóny. Tejto povesti vďačí hlavne perfektnému pomeru výkonu a ceny, ktorá je často neprekonateľná.

Pocophone F1 na Slovensku patrí medzi najobľúbenejšie smartfóny. Tejto povesti vďačí hlavne perfektnému pomeru výkonu a ceny, ktorá je často neprekonateľná. Pár funkcií mu však aj napriek tomu, že mu to jeho hardvérová výbava umožňovala, chýbalo. To sa spoločnosť Poco rozhodla napraviť.

Nová aktualizácia určená pre beta testerov totiž prináša možnosť natáčať 4K videá pri 60 FPS, čo firma potvrdila ešte v januári. Pocophone F1 doteraz zvládol natáčať videá len pri 30 FPS (Full HD aj 4K).

Informáciu ešte 2. marca na Twitteri potvrdil generálny manažér Poco India, Manmohan Chandolu. Ten zároveň odkázal, že používatelia s tzv. stable, teda stabilnou verziou operačného systému, môžu očakávať 4K video pri 60 FPS už čoskoro. Beta test by teda nemal trvať dlho.

Pocophone F1 len nedávno získal možnosť natáčania 960 FPS superspomaleného videa a podporu štandardu Widevine L1 pre zobrazenie HD obsahu v službách ako Netflix či Amazon Prime Video.

Total
2
Zdieľaní